Незавершений будинок в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия на вулиці Кархута р-н вулиці Достоєвського 1,5 поверховий незавершений витянутий і накритий металочерепицею цегляний будинок, перекриття панельні фундамент з блоків є цокольне приміщення. Заг: 156 м.кв. Світло і газ проплачені. Газ підведений до будинку. Приватизовано 0,010 га земельної ділянки.Ціна 25000 у.о торг.  
 


  Незавершений будинок в с. Сопів.

 

Продається незавершений цегляний будинок в селі Сопів в масиві Зелений сад. Вимурований 1-й поверх панельні перекриття є цегла і панелі на добудову на приватизованій земельній ділянці 0,08 га. Світло, газ проплачені.Ціна 10000 у.о.  
 


  Незавершений будинок в м. Коломия.

 

Продається 1,5 поверховий витянутий і накритий євробляхою новий будинок в місті Коломия на вулиці І. Мазепи. Заг: 193 м.кв. Євровікна, стяжки, світло, газ, вода підведені, гараж на 2-і машини, територія 0,722 га приватизована і оздоблена, будинок загороджений від сусідів  цегляним парканом.Ціна 80000 у.о торг.  
 


  Незавершений будинок в м. Коломия.

 

Продається незавершене будівництво в місті Коломия в районі вулиці Чехова (міське озеро ). Витянутий і накритий євробляхою цегляний 2-о поверховий будинок всі комунікації поруч з будинком. Можливий обмін на 2-і 2-о кімнатні квартири.Ціна 65000 у.о торг.  
 


  Незавершений будинок в c Семаківці.

 

Продається  3-и поверховий витянутий і накритий будинок в селі Семаківці Коломийського району. Накритий алюміневою бляхою, гараж, підвали, ударена колонка, перекриття панельні,тираса, Ломаний дах на приватизованій земельній ділянці 0,015 га. Газ, світло, газ попри ділянку.Ціна 16000 у.о.  
 


  Незавершений будинок в c. Сопів.

 

Продається витянутий і накритий цегляний будинок в селі Сопів на приватизованій земельній ділянці 0,08 га є гараж. Газ, світло проходить попри будову. Ліс, річка недалеко від будови.Ціна 20000 у.о.  
 


  Незавершений будинок в c. Сопів.

 

Продається витянутий і накритий євробляхою 2-о поверховий цегляний будинок в селі Сопів на приватизованій земельній ділянці 0,08 га. Газ світло біля будинку. Ліс, річка поруч.Ціна 25000 у.о.  
 


  Незавершений будинок в м. Коломия.

 

Продаєтьсянезавершений будинок в місті Коломия на вулиці Довбуша район спортзалу. Будинок витянутий і накритий євробляхою, перекриття монолітне, каналізація і вода підведені 5-ь кімнат, 2-а санвузли, кухня, гараж, тираса на 0,08 га прмватизованої землі, все загороджено. Можливий обмін на квартиру в м. Коломия з доплатою.Ціна 48000 у.о торг  
 


  Незавершений будинок в с. Спас.

 

Продається незавершений будинок витянутий і накритий євробляхою на 0,25 га приватизованої землі, світло, газ біля будинку в селі Спас Коломийського району.Ціна 30000 у.о торг.  
 


  Незавершений будинок в с. Корнич..

 

Вимурований і накритий шифером цегляний будинок 10/10 в селі Корнич Коломийського району. Перекриття моноліт, в середині поштукатурено, пртянута розводка світла. 5-ь кімнат, кухня, санвузол. Є проект на будову літньої кухні, гараж і госпприбудов. Світло, газ поруч з ділянкою. Земельна приватизована ділянка 0,12 га.Ціна 20000 у.о торг.  
 


  Незавершений будинок в м. Коломия.

 

Продається 1,5 поверховий новий цегляний витянутий і накритий алюцинком будинок в місті Коломия на вулиці Веделя. Заг: 180 м.кв світло 3-и фази, вода, каналізація підведені, бетонна стяжка, кухня, санвузол, кладовка, 7 кімнат на приватизованій земельній ділянці 0,07 га. Все загороджено. Можливо на 2-і сімї.Ціна 43000 у.о торг.  
 


  Незавершений будинок в м. Коломия.

 

Продається цегляний 1,5 поверховий будинок витянутий і накритий оцинкованою бляхою в місті Коломия на вулиці князя Володимира ( за районним МРЕМ ). Будова 6/20 проведено світло 3-и фази, євровікна, колодязь, зроблена документація на газ. Приватизовано 0,0631 га земельної ділянки по факту 0,09 га. Все загороджено парканом з євробляхи.Ціна 23000 у.о торг.  
 


  Незавершений будинок в c. Сопів.

 

Продається 1,5 поверховой цегляний будинок в селі Сопів (   район нафтобази ) витянутий і накритий євробляхою. Заг:160 м.кв, утеплений пінопластом, євровікна, бронідвері, світло, газ, колодязь на приватизованій земельній ділянці 0,12 га все загороджено.Ціна 30000 у.о торг.  
 


  Незавершений будівництво в с. В. Вербіж.

 

Продається незавершене будівництво в селі Верхній Вербіж Коломийського району на земельній ділянці 0,30 га. Фундамент з підвалами власна підстанція проведене світло 3-и фази, колодязь, септіки. Газ поруч з ділянкою. Є проект на будівництво. Попри дорогу, можлива зміна цільового призначення. Ціна 25000 у.о.  
 


  Незавершений будинок в с. Королівка.

 

Продається незавершений 1,5 поверховий цегляний будинок в селі Королівка Коломийського району. Вимурований і накритий шифером будинок 12/12, літня кухня 8/12, пивниця, колонка на приватизованій земельній ділянці 0,18 га. Все загороджено.Ціна 25000 у.о.  
 


  Незавершений будинок в м. Коломия.

 

Продається новий 1,5 поверховий цегляний будинок в місті Коломия на вулиці Січинського накритий євробляхою, поштукатурений, проведено світло каналізація, з 5-и кімнат, 2-а санвузли, кухня, євровікна, бронідвері, 2-й поверх утеплений, накручені гіпсокартони, залитя стяжки на приватизованій земельній ділянці 0,912 га. Можливий обмін на 2-о, 3-и кімнатну квартиру в місті Коломия не відалені райони. Ціна 43000 у.о.  
 


  Незавершений будинок в м. Коломия.

 

Продається цегляний новий незавершений будинок в м. Коломия на вул. Галечка. Заг: 119 м.кв разом з гаражом. Поштукатурений, в середині стяжки, світло підведене, вода підведена, септіки,  перекриття панельні, накрито євробляхою, євровікна, підвал, лоджия, мансарда утеплена, стелі пошпакльовані, камін, будинок утеплений пінопластом 10. Вся сантехніка куплена. Можливий обмін на 2-о, 3-и кімнатну квартиру з доплатою. На приватизованій земельній ділянці 0,07 га.Ціна 45000 у.о.  
 


  Незавершений будинок в с. Сопів.

 

Продається в с. Сопів Коломийського району цегляний 2-о поверховий будинок вимурований і накритий євробляхою вода введена в будинок, світло, газ проходить попри ділянку на 0,06 га приватизованої землі, 0,06 га в користуванні, в дачному масиві біля річки Сопівка.Ціна 25000 у.о торг.  
 


  незавершене будівництво в смт. Заболотів. Снятинський район.

 

Продається цегляне 1,5 поверхове незавершене будівництво в центрі смт. Заболотів Снятинського району. Заг: 40,8 м.кв. Витянуто і накрито алюцинком, євровікна, світло, газ, порведені в середині поштукатурено, колодязь, септік. Все загороджено на 0,08 га земельної ділянки є госпприбудови. Документація в агентстві нерухомості.Ціна 32000 у.о.  
 


  Незавершене будівництво в с. Ілінці . Снятинський район.

 

Продається нове 2-о поверхове незавершене будівництво з госпприбудовами, гаражом заг: 249 м.кв. вимуроване і накрите оцинкованою бляхою, перекриття панельні, світло, газ підведені на приватизованій земельній ділянці 0,76 га все загороджено парканом в селі Ілінці Снятинського району. Вся документація по будинку в агентстві нерухомості.Ціна 33000 у.о.  
 

[1] [2] [3]