Незавершений будинок в c.Шепарівці.

 

Продається в селі Шепарівці витянутий і накритий євробляхою цегляний будинок 11,5/8,5 з літнею кухнею 12,5/8,5 на приватизованій земельній ділянці 0,11 га. Світло і газ проходить попри ділянку. Ділянка загороджена.Ціна 30000 у.о.  
 


  Незавершений будинок в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Волоська район вулиці Шарлая 2-о поверховий незавершений цегляний будинок накритий алюцинком. Заг: 270 м.кв перекриття панельні, проведене світло в середині поштукатурено ударений фундамент під паркан є колодязь на приватизованій земельній ділянці 0,25 га.Ціна Договірна.  
 


  Незавершений будинок в c. Сопів.

 

Продається в селі Сопів витянутий і накритий металочерепицею 1-о поверховий цегляний будинок заг: 168,7 м.кв, світло підведене 3-и фази,гараж в будинку,  пивниця, колодязь, фундамент на підсобне приміщення на приватизованій земельній ділянці 0,12 га. Є будматеріали цегла 10 тисяч. Все загороджено.Ціна 55000 у.о торг.  
 


  Незавершений будинок в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Яремчука новий незавершений 1,5 поверховий будинок накритий євробляхою, світло, газ, центральна каналізація, вода проходить по вулиці є колодязь на приватизованій земельній ділянці 0,08 га.Ціна 57000 у.о торг.  
 


  Незавершене будівництво в м.Коломия

 

Терміново продається незавершене будівництво 1,5 поверхового житлового будинку загальною площею 190 м.кв, євровікна, світло і газ підведено, поштукатурено всередині, на приватизованій земельній ділянці 0,07 га в районі ЦРЛ.Ціна 45000 $ Торг  
 


  Незавершений будинок в м. Коломия.

 

Продається 1,5 поверховий цегляний новий будинок на 2-і сімї в місті Коломия по вулиці Чайковського ( район парку Трильовського ). Заг: 110 м.кв. Світло, газ, вода, каналізація підведені. кухня-студія, 2-а санвузли, 3-и спальні, гардеробна кімната, балкон.Ціна 48000 у.о торг  
 


  Незавершений будинок в с. Королівка.

 

Продається новий 1,5 поверховий незавершений цегляний будинок 15,8 на 12,5 в селі Королівка.Накритий металопрофілем,світло 3-и фази,газ,колодязь,каналізація,всередені та зовні поштукатурено,гараж в будинку . 0,15 га приватизованої землі.Ціна 60000 у.о. Торг.  
 


  Незавершений будинок в с. Сопів.

 

Продається незавершений 2-о пверховий цегляний будинок в селі Сопів в кооперативі " Зелеий сад ", світло проведене, в середині поштукатурено, газ підведений під будинок, солярка деревяна, накритий шифером, в будинку гараж, колодязь на 0,06 га приватизованої землі. Недалеко річка, ліс. Ціна 10000 у.о.  
 


  Незавершений будинок в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Петлюри незавершений 2-о поверховий цегляний будинок.Заг: 400 м.кв. Накритий металочерепицею, перекриття панельні, євровікна, світло 3-и фази, газ, каналізація, вода підведені, опаленяя проведене, котельня, кладовка, підвал, гараж, в середині поштукатурено ,підлога - дошка на 0,06 га приватизованої землі.Ціна 60000 у.о торг.  
 


  Незавершений будинок в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия в районі вулиці Миколойчука на 0,08 га приватизованої ділянки 2-о поверховий цегляний будинок заг: 200 м.кв вимурований і накритий євробляхою перекриття панельні. Світло підведене. Газ, каналізація проходять попри ділянку.Ціна 45000 у.о. Торг.  
 


  Незавершений будинок в c. Рудники Снятинського р-ну.

 

Продається незавершений будинок в селі Рудники Снятинського району. Новий витянутий і накритий євробляхою будинок на 0,10 га приватизованої землі. Світло підключино. Ліс, річка поруч з будинком.Ціна 14000 у.о торг.  
 


  Незавершений будинок в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия на вулиці Кархута р-н вулиці Достоєвського 1,5 поверховий незавершений витянутий і накритий металочерепицею цегляний будинок, перекриття панельні фундамент з блоків є цокольне приміщення. Заг: 156 м.кв. Світло і газ проплачені. Газ підведений до будинку. Приватизовано 0,10 га земельної ділянки.Ціна 21000 у.о торг.  
 


  Незавершений будинок в с. Сопів.

 

Продається незавершений цегляний будинок в селі Сопів в масиві Зелений сад. Вимурований 1-й поверх панельні перекриття є цегла і панелі на добудову на приватизованій земельній ділянці 0,08 га. Світло, газ проплачені.Ціна 10000 у.о.  
 


  Незавершений будинок в м. Коломия.

 

Продається 1,5 поверховий витянутий і накритий євробляхою новий будинок в місті Коломия по вулиці І. Мазепи. Заг: 193 м.кв. Євровікна, стяжки, світло, газ, вода підведені, гараж на 2-і машини, територія 0,722 га приватизована і оздоблена, будинок загороджений від сусідів  цегляним парканом. Блище до центру.Ціна 100000 у.о торг.  
 


  Незавершений будинок в м. Коломия.

 

Продається незавершене будівництво в місті Коломия в районі вулиці Чехова (міське озеро ). Витянутий і накритий євробляхою цегляний 2-о поверховий будинок всі комунікації поруч з будинком. Можливий обмін на 2-і 2-о кімнатні квартири.Ціна 65000 у.о торг.  
 


  Незавершений будинок в c Семаківці.

 

Продається  3-и поверховий витянутий і накритий будинок в селі Семаківці Коломийського району. Накритий алюміневою бляхою, гараж, підвали, ударена колонка, перекриття панельні,тираса, Ломаний дах на приватизованій земельній ділянці 0,015 га. Газ, світло, газ попри ділянку.Ціна 16000 у.о.  
 


  Незавершений будинок в c. Сопів.

 

Продається витянутий і накритий цегляний будинок в селі Сопів на приватизованій земельній ділянці 0,08 га є гараж. Газ, світло проходить попри будову. Ліс, річка недалеко від будови.Ціна 20000 у.о.  
 


  Незавершений будинок в c. Сопів.

 

Продається витянутий і накритий євробляхою 2-о поверховий цегляний будинок в селі Сопів на приватизованій земельній ділянці 0,08 га. Газ світло біля будинку. Ліс, річка поруч.Ціна 20000 у.о торг.  
 


  Незавершений будинок в с. Спас.

 

Продається незавершений будинок витянутий і накритий євробляхою на 0,25 га приватизованої землі, світло, газ біля будинку в селі Спас Коломийського району.Ціна 30000 у.о торг.  
 


  Незавершений будинок в с. Корнич..

 

Вимурований і накритий шифером цегляний будинок 10/10 в селі Корнич Коломийського району. Перекриття моноліт, в середині поштукатурено, пртянута розводка світла. 5-ь кімнат, кухня, санвузол. Є проект на будову літньої кухні, гараж і госпприбудов. Світло, газ поруч з ділянкою. Земельна приватизована ділянка 0,12 га.Ціна 20000 у.о торг.  
 

[1] [2] [3] [4]