Незавершений будинок в м. Коломия.

 

Продається 1,5 поверховий цегляний новий будинок на 2-і сімї в місті Коломия по вулиці Чайковського ( район парку Трильовського ). Заг: 110 м.кв. Світло, газ, вода, каналізація підведені. кухня-студія, 2-а санвузли, 3-и спальні, гардеробна кімната, балкон.Ціна 50000 у.о торг  
 


  Незавершений будинок в с. Королівка.

 

Продається новий 1,5 поверховий незавершений цегляний будинок 15,8 на 12,5 в селі Королівка.Накритий металопрофілем,світло 3-и фази,газ,колодязь,каналізація,всередені та зовні поштукатурено,гараж в будинку . 0,15 га приватизованої землі.Ціна 60000 у.о.  
 


  Незавершений будинок в с. Сопів.

 

Продається незавершений 2-о пверховий цегляний будинок в селі Сопів в кооперативі " Зелеий сад ", світло проведене, в середині поштукатурено, газ підведений під будинок, солярка деревяна, накритий шифером, в будинку гараж, колодязь на 0,06 га приватизованої землі. Недалеко річка, ліс. Ціна 10000 у.о.  
 


  Незавершений будинок в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Петлюри незавершений 2-о поверховий цегляний будинок.Заг: 400 м.кв. Накритий металочерепицею, перекриття панельні, євровікна, світло 3-и фази, газ, каналізація, вода підведені, опаленяя проведене, котельня, кладовка, підвал, гараж, в середині поштукатурено ,підлога - дошка на 0,06 га приватизованої землі.Ціна 60000 у.о торг.  
 


  Незавершений будинок в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия в районі вулиці Миколойчука на 0,08 га приватизованої ділянки 2-о поверховий цегляний будинок заг: 200 м.кв вимурований і накритий євробляхою перекриття панельні. Світло підведене. Газ, каналізація проходять попри ділянку.Ціна 45000 у.о. Торг.  
 


  Незавершений будинок в c. Рудники Снятинського р-ну.

 

Продається незавершений будинок в селі Рудники Снятинського району. Новий витянутий і накритий євробляхою будинок на 0,10 га приватизованої землі. Світло підключино. Ліс, річка поруч з будинком.Ціна 14000 у.о торг.  
 


  Незавершений будинок в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия на вулиці Кархута р-н вулиці Достоєвського 1,5 поверховий незавершений витянутий і накритий металочерепицею цегляний будинок, перекриття панельні фундамент з блоків є цокольне приміщення. Заг: 156 м.кв. Світло і газ проплачені. Газ підведений до будинку. Приватизовано 0,010 га земельної ділянки.Ціна 25000 у.о торг.  
 


  Незавершений будинок в с. Сопів.

 

Продається незавершений цегляний будинок в селі Сопів в масиві Зелений сад. Вимурований 1-й поверх панельні перекриття є цегла і панелі на добудову на приватизованій земельній ділянці 0,08 га. Світло, газ проплачені.Ціна 10000 у.о.  
 


  Незавершений будинок в м. Коломия.

 

Продається 1,5 поверховий витянутий і накритий євробляхою новий будинок в місті Коломия на вулиці І. Мазепи. Заг: 193 м.кв. Євровікна, стяжки, світло, газ, вода підведені, гараж на 2-і машини, територія 0,722 га приватизована і оздоблена, будинок загороджений від сусідів  цегляним парканом.Ціна 80000 у.о торг.  
 


  Незавершений будинок в м. Коломия.

 

Продається незавершене будівництво в місті Коломия в районі вулиці Чехова (міське озеро ). Витянутий і накритий євробляхою цегляний 2-о поверховий будинок всі комунікації поруч з будинком. Можливий обмін на 2-і 2-о кімнатні квартири.Ціна 65000 у.о торг.  
 


  Незавершений будинок в c Семаківці.

 

Продається  3-и поверховий витянутий і накритий будинок в селі Семаківці Коломийського району. Накритий алюміневою бляхою, гараж, підвали, ударена колонка, перекриття панельні,тираса, Ломаний дах на приватизованій земельній ділянці 0,015 га. Газ, світло, газ попри ділянку.Ціна 16000 у.о.  
 


  Незавершений будинок в c. Сопів.

 

Продається витянутий і накритий цегляний будинок в селі Сопів на приватизованій земельній ділянці 0,08 га є гараж. Газ, світло проходить попри будову. Ліс, річка недалеко від будови.Ціна 20000 у.о.  
 


  Незавершений будинок в c. Сопів.

 

Продається витянутий і накритий євробляхою 2-о поверховий цегляний будинок в селі Сопів на приватизованій земельній ділянці 0,08 га. Газ світло біля будинку. Ліс, річка поруч.Ціна 25000 у.о.  
 


  Незавершений будинок в м. Коломия.

 

Продаєтьсянезавершений будинок в місті Коломия на вулиці Довбуша район спортзалу. Будинок витянутий і накритий євробляхою, перекриття монолітне, каналізація і вода підведені 5-ь кімнат, 2-а санвузли, кухня, гараж, тираса на 0,08 га прмватизованої землі, все загороджено. Можливий обмін на квартиру в м. Коломия з доплатою.Ціна 48000 у.о торг  
 


  Незавершений будинок в с. Спас.

 

Продається незавершений будинок витянутий і накритий євробляхою на 0,25 га приватизованої землі, світло, газ біля будинку в селі Спас Коломийського району.Ціна 30000 у.о торг.  
 


  Незавершений будинок в с. Корнич..

 

Вимурований і накритий шифером цегляний будинок 10/10 в селі Корнич Коломийського району. Перекриття моноліт, в середині поштукатурено, пртянута розводка світла. 5-ь кімнат, кухня, санвузол. Є проект на будову літньої кухні, гараж і госпприбудов. Світло, газ поруч з ділянкою. Земельна приватизована ділянка 0,12 га.Ціна 20000 у.о торг.  
 


  Незавершений будинок в м. Коломия.

 

Продається 1,5 поверховий новий цегляний витянутий і накритий алюцинком будинок в місті Коломия на вулиці Веделя. Заг: 180 м.кв світло 3-и фази, вода, каналізація підведені, бетонна стяжка, кухня, санвузол, кладовка, 7 кімнат на приватизованій земельній ділянці 0,07 га. Все загороджено. Можливо на 2-і сімї.Ціна 43000 у.о торг.  
 


  Незавершений будинок в м. Коломия.

 

Продається цегляний 1,5 поверховий будинок витянутий і накритий оцинкованою бляхою в місті Коломия на вулиці князя Володимира ( за районним МРЕМ ). Будова 6/20 проведено світло 3-и фази, євровікна, колодязь, зроблена документація на газ. Приватизовано 0,0631 га земельної ділянки по факту 0,09 га. Все загороджено парканом з євробляхи.Ціна 23000 у.о торг.  
 


  Незавершений будинок в c. Сопів.

 

Продається 1,5 поверховой цегляний будинок в селі Сопів (   район нафтобази ) витянутий і накритий євробляхою. Заг:160 м.кв, утеплений пінопластом, євровікна, бронідвері, світло, газ, колодязь на приватизованій земельній ділянці 0,12 га все загороджено.Ціна 30000 у.о торг.  
 


  Незавершений будівництво в с. В. Вербіж.

 

Продається незавершене будівництво в селі Верхній Вербіж Коломийського району на земельній ділянці 0,30 га. Фундамент з підвалами власна підстанція проведене світло 3-и фази, колодязь, септіки. Газ поруч з ділянкою. Є проект на будівництво. Попри дорогу, можлива зміна цільового призначення. Ціна 25000 у.о.  
 

[1] [2] [3] [4]