Оренда двокімнатної квартираи в м. Коломия.

 

Здається в довгострокову оренду в місті Коломия по вулиці Мазепи (блище до центру міста) 2-о кімнатна квартира на 4-у поверсі 5-и поверхового цегляного будинку. Кімнати ізольовані, січасне опалення, санвузол в плтці, балкон.Ціна 7000 грн+комунпослуги.  
 


  Оренда півособняка в м. Коломия.

 

Здається в місті Коломия по вулиці Мазепи в довгострокову оренду жилий півособняк  2-х кімнати, кухня, санвузол, мебльована, побутова техніка. окреме подвіря.Ціна 6000 грн + комунпослуи.  
 


  Оренда комерційного приміщення в місті Коломия.

 

Здається в місті Коломия по вулиці Шевченка в довгострокову оренду приміщення для комерційної діяльності заг: 30 м.кв, всі комунікації центральні. Можливе під медичний кабінет, офіс, салон, бюро.Ціна 10 у.о 1 м.кв.  
 


  Оренда 2-о кімнатної квартири в м. Коломия.

 

Здається в оренду в місті Коломия по вулиці Сахарова 2-о кімнатна квартира на 2-у поверсі 2-о поверхового цегляного будинку не кутова. Жилий стан, мебльована побутова техніка.Ціна 6000 грн+ комунпослуги.  
 


  Цегляний гараж в місті Коломия.

 

Продається в місті Коломия в кооперативі Автомобіліст за залізничним вокзалом цегляний гараж під бус 4/7, світло проведене. Підлога бетонна стяжка.Ціна 3000 у.о.  
 


  Оренда двокімнатної квартири в м. Коломия.

 

Здається в місті Коломия по вулиці Стефаника в довгострокову оренду двокімнатна квартира на 7-у поверсі кімнати ізольовані, балкон, зроблегий ремонт, мебльована є побутова техніка.Ціна 8000 грн + комунпослуги.  
 


  Оренда 3-и кімнатної квартири в м. Коломия.

 

Здається в довгострокову оренду 3-и кімнатна квартира в місті Коломия по вулиці Стуса ( центр міста ) на 4-у поверсі 5-и поверхового цегляного будинку. Кімнати ізольовані, мебльована є побутова техніка.Ціна 10000 грн + комунпослуги  
 


  Оренда жилого будинку в м. Коломия.

 

Здається в оренду в місті Коломия по вулиці Франка район Єпархії цегляний 2-о поверховий будинок з всіма зручностями, мебльований, побутова техніка, автономне опалення, 4-и кімнати, кухня, санвузол, можливо на 2-і сімї. Земельна ділянка 0,09 га все загороджено.Ціна 12000 грн + комунальні послуги.  
 


  Оренда комерційного приміщення в м. Коломия.

 

Здаються в оренду в місті Коломия по бульвару Л. Українки приміщення комерційного призначення різної плоші, окремі входи з ремонтом, та без ремонту під любий вид діяльності.Ціна від 2 у.о за 1 м.кв.  
 


  Оренда комерційного приміщення в с. Підгайчики.

 

Здається в доагострокову оренду приміщення комерційного призначення заг: 43 м.кв попри дорогу, можливо під магазин продуктової, або промислової групи, або кафе є обладнання. Ціна Ціна по домовленості.  
 


  Оренда комерційного приміщення в м.Коломия

 

Здається в оренду приміщення комерційного призначення на 1-му поверсі 2-х поверхового цегляного  будинку, загальною площею 13 м.кв., з ремонтом,  опалення електричне, в центральній частині міста ( можливо використати під офіс або перукарню). Ціна 10 у.о 1м.кв.  
 


  Оренда комерційного приміщення в м. Коломия.

 

Здається в місті Коломия по вулиці Мазепи в довгострокову оренду приміщення комерційного призначення заг: 30 м.кв. всі умови для діяльності.Ціна 100 у.о.  
 


  Оренда 3-и кімнатної квартири в м. Коломия.

 

Здається в місті Коломия по вулиці Яворницького в довгострокову оренду 3-и кімнатна квартира на 1-у поверсі 9-и поверхового будинку. Кімнати ізольовані, опалення сучасне, санвузол в плитці, кухня вмонтована, побутова техніка, частково мебльована.Ціна 9000 грн + комунпослуги.  
 


  Оренда комерційного приміщення в місті Коломия.

 

Здається в довгострокову оренду приміщення комерційного призначення в центрі міста по вулиці Грушевського. Заг: 84 м.кв. Зроблений ремонт. Окремий вхід, санвузол, опалення. Можливо під салон, медкабінет, магазин, офіс.Ціна 10 у.о 1 м.кв.  
 


 

 

Здається в довгострокову оренду в місті Коломия по вулиці Петлюри 65 комерційне приміщення заг: 59,4 м.кв. сирець.Ремонт за рахунок орендаря.Ціна 100у.о.  
 


  Оренда комерційного приміщення в місті Коломия.

 

Здається в довгострокову оренду місті Коломия по вулиці Петлюри 65а  приміщення комерційного призначення заг: 172 м.кв. Світло 3-и фази, вода, каналізація підєднані.Ціна 20000 грн.  
 


  Оренда 4-и кімнатної квартири в м. Коломия.

 

Здається в довгострокову оренду в місті Коломия по вулиці Бандери 4-и кімнатна квартира зроблений ремонт, мебльована.Ціна 800 у.о.  
 


  Оренда комерційного приміщення в місті Коломия.

 

Здається в довгострокову оренду приміщення комерційного призначення в м. Коломия в центрі міста. Заг: 100 м.кв, зроблений ремонт, всі комунікації центральні є внутрішнє подвіря. Можливо під кафе, піцерія, медичний заклад, магазин, салон.Ціна 10 у.о за 1 м.кв.  
 


  Оренда комерційного приміщення в місті Коломия.

 

Здається в довгострокову оренду в місті Коломия по вулиці Ст. Бандери комерційне приміщення заг: 61,6 м.кв. підлоги з підогрівом, санвузол в плитці, ролети на вікна, пожежна сигналізація. Можливо під стоматкабінет, магазин, офіс, салон.Ціна 12000 грн  
 


  Оренда комерційного приміщення в місті Коломия.

 

Здається в місті Коломия по вулиці І. Вільде-центр міста в довгострокову оренду приміщення комерційногом призначення заг: 63 м.кв на 1-у поверсі нового будинку. Два входи санвузол в плитці, підлоги з підогрівом. Можливо під офіс, салон, медкабінет, магазин. Можливий продаж.Ціна 8000 грн.  
 

[1] [2]