Комерційне приміщення в м. Коломия.

 

Здається в довгострокову оренду в місті Коломия на вулиці Січових Стрільців окреме комерційне приміщення заг: 50 м.кв. Євровікна, ролети, євроопалення, підлога в плитці, пожежна сигнелізація, санвузол, інтернет. Зроблений ремонт.Ціна 5 у.о 1 м.кв.  
 


  Комерційне приміщення в м. Коломия.

 

Здається в довгострокову оренду в місті Коломия на площі Старий Ринок приміщення комерційного призначення. Заг: 19 м.кв. Світло, газ, вода, каналізація центральні. Можливо з подальшим викупом.Ціна 1800 грн.  
 


  Комерційне приміщення в м. Коломия.

 

Здається в довгострокову оренду приміщення комерційного призначення в центрі міста по вулиці Головацького провулок Чорновола. Заг: 40 м.кв.  на 1-у поверсі. Зроблений ремонт, санвузол в плитці, євровікна, підлога - плитка, окреме приміщення є  підсобні приміщення, окремий вхід.Ціна 15 у.о 1 м.кв.  
 


  Оренда комерційного приміщення в м. Коломия.

 

Здається в довгострокову оренду приміщення комерційного призначення на вулиці Ст. Бандери. Заг: 78 м.кв євроопалення, санвузол в плитці, підлога з підогрівом.Ціна 8000 грн.  
 


  Оренда двокімнатної квартири в м. Коломия.

 

Здається в оренду в місті Коломия на вулиці Стуса 2-о кімнатна квартира на 2-у поверсі цегляного будинку. Заг: 50 м.кв, євроопалення, євровікна, санвузол в плитці, підлога паркетна. Медльована.Ціна 1800 грн.+комунпослуги.  
 


  Оренда комерційного приміщення в м. Коломия.

 

Здається в довгострокову оренду приміщення комерційного призначення в місті Коломия в районі вулиці Богуна. Заг: 240 м.кв. Зроблений ремонт, сучасне опалення, євровікна, підлога - плитка, санвузол, підсобні приміщення. Можливе використання під магазин, цех, офіс, склад, салон.

 Ціна 18000 грн.  
 


  Оренда комерційного приміщення в м. Коломия.

 

Здається в довгострокову оренду в місті Коломия ковальний цех загальною площею 140 м. кв.повністю обладнаний інструментом.Ціна 5000 грн.  
 


  Оренда комерційного приміщення в м. Коломия.

 

Здається в оренду приміщення комерційного призначення в місті Коломия на вулиці Валова. Заг: 45 м.кв. На перехресті вулиці Валової та вулиці Чорновола. Опалення, вода, каналізація, ремонт. Сарай, підвал додаються безоплатно.Ціна 150 грн 1 м.кв.  
 


  Оренда комерційне приміщення в м. Коломия.

 

Здається в оренду приміщення комерційного призначення на 1-у поверсі в місті Коломия на вулиці Ст. Бандери навпроти АЗС Біоіл . Заг: 64 м.кв, євроопалення, євровікна, ролети, сигналізація, санвузол в плитці, підлога з підогрівом, зроблений ремонт.Ціна 5 у.о. 1 м.кв.  
 


  Оренда комерційного приміщення в м. Коломия.

 

Здається в оренду приміщення комерційного призначення в місті Коломия на вулиці Ст.Бандери. Різні площі. Зроблений ремонт, євроопалення, санвузол, підлоги з підогрівом, сигналізація.Ціна 1 м.кв 5 у.о.  
 


  Оренда комерційного приміщення в м. Коломия.

 

Здається в довгострокову оренду комерційне  приміщення площею від 45 до 75 м.кв. в місті Коломия на вулиці Ст. Бандери. Зроблений євроремонт, сучасне опалення, санвузол.Ціна 5 у.о. 1 м.кв.  
 


  Оренда однокімнатної квартири в м. Коломия

 

Здається в довгострокову оренду 1-о кімнатна квартира в місті Коломия на вулиці Петлюри на 1-у поверсі 2-о поверхового цегляного  будинку на 3-и сімї. всі комунікації центральні ( світло, газ, вода, каналізація ), опалення пічне, заїзд для машини є земельна ділянка. Квартира здається без орендної плати в рахунок ремонту.Ціна Безоплатно.  
 


  Оренда комерційного приміщення в м. Коломия.

 

Здається в оренду комерційне приміщення в місті Коломия на вулиці Хмельницького в новому зданому в єксплуатацію будинку. Заг: 104 м.кв. Приміщення готове для комерційної діяльності. Світло, газ, вода, каналізація.Ціна 50 грн 1 м.кв.  
 


  Оренда комерційного приміщення.

 

Здається в довгострокову оренду приміщення комерційного призначення в місті Коломия на вулиці Січових Стрільців. Заг: 50 м.кв. Світло, газ, вода, санвузолв плитці, євроопалення, євровікна, сигналізація на вікнах ролети, зроблений ремонт. Повністю готове для роботи. Можлива продаж.Ціна 125 грн 1 м.кв.