Оренда 1-о кімнатної квартири в м. Коломия.

 

Здається в довгострокову оренду в місті Коломия по вулиці Богуна 1-о кімнатна квартира на 4-у поверсі 9-и поверхового будинку. Мебльована.Ціна 5000 грн.  
 


  Оренда двокімнатної квартири в м. Коломия.

 

Здається в довгострокову оренду в місті Коломия по вулиці Стуса центр міста 2-о кімнатна квартира на 2-у поверсі.Євровікна, автономне опалення, побутова техніка, санвузол в плитці.Ціна 6000 грн+комунпослуги.  
 


  Оренда комерційного приміщення в м. Коломия.

 

Здається в місті Коломия по вулиці Мазепи в довгострокову оренду приміщення комерційного призначення заг: 30 м.кв. всі умови для діяльності.Ціна 100 у.о.  
 


  Оренда 3-и кімнатної квартири в м. Коломия.

 

Здається в місті Коломия по вулиці Яворницького в довгострокову оренду 3-и кімнатна квартира на 1-у поверсі 9-и поверхового будинку. Кімнати ізольовані, опалення сучасне, санвузол в плитці, кухня вмонтована, побутова техніка, частково мебльована.Ціна 9000 грн + комунпослуги.  
 


  Оренда трикімнатної квартири в м. Коломия.

 

Здається в місті Коломия по вулиці Стефаника в довгострокову оренду 3-и кімнатна квартира на 5-у поверсі 9-и поверхового будинку не кутова. Заг: 65 м.кв, кімнати ізольовані, зроблений сучасний ремонт. опалення сучасне, підлоги з підогрівом, санвузол в плитці, кухня вмонтована, побутова техніка, мебльована.Ціна 10000 грн + комунальні послуги.  
 


  Оренда комерційного приміщення в місті Коломия.

 

Здається в довгострокову оренду приміщення комерційного призначення в центрі міста по вулиці Грушевського. Заг: 84 м.кв. Зроблений ремонт. Окремий вхід, санвузол, опалення. Можливо під салон, медкабінет, магазин, офіс.Ціна 10 у.о 1 м.кв.  
 


 

 

Здається в довгострокову оренду в місті Коломия по вулиці Петлюри 65 комерційне приміщення заг: 59,4 м.кв. сирець.Ремонт за рахунок орендаря.Ціна 100у.о.  
 


  Оренда комерційного приміщення в місті Коломия.

 

Здається в довгострокову оренду місті Коломия по вулиці Петлюри 65а  приміщення комерційного призначення заг: 172 м.кв. Світло 3-и фази, вода, каналізація підєднані.Ціна 20000 грн.  
 


  Оренда 4-и кімнатної квартири в м. Коломия.

 

Здається в довгострокову оренду в місті Коломия по вулиці Бандери 4-и кімнатна квартира зроблений ремонт, мебльована.Ціна 800 у.о.  
 


  Оренда комерційного приміщення в місті Коломия.

 

Здається в довгострокову оренду приміщення комерційного призначення в м. Коломия в центрі міста. Заг: 100 м.кв, зроблений ремонт, всі комунікації центральні є внутрішнє подвіря. Можливо під кафе, піцерія, медичний заклад, магазин, салон.Ціна 10 у.о за 1 м.кв.  
 


  Оренда комерційного приміщення в місті Коломия.

 

Здається в довгострокову оренду в місті Коломия по вулиці Ст. Бандери комерційне приміщення заг: 61,6 м.кв. підлоги з підогрівом, санвузол в плитці, ролети на вікна, пожежна сигналізація. Можливо під стоматкабінет, магазин, офіс, салон.Ціна 12000 грн  
 


  Оренда комерційного приміщення в місті Коломия.

 

Здається в місті Коломия по вулиці І. Вільде-центр міста в довгострокову оренду приміщення комерційногом призначення заг: 63 м.кв на 1-у поверсі нового будинку. Два входи санвузол в плитці, підлоги з підогрівом. Можливо під офіс, салон, медкабінет, магазин. Можливий продаж.Ціна 8000 грн.  
 


  Оренда комерційного приміщення в місті Коломия.

 

Здається в довгострокову оренду в місті Коломия кафе заг: 267 м.кв.Ціна 40000 грн.  
 


  Оренда комерційного приміщення в м. Коломия.

 

Здається в довгострокову оренду в м. Коломия по вулиці Бандери окреме приміщення комерційного призначення заг: 61 м.кв, зроблений ремонт, підлога - плитка  з підігрівом, санвузол в плитці, на вікнах ролети, пожежна сигналізація. Можливо під салон, офіс, медкабінет, магазин, фітнесклуб.Ціна 6 у.о 1 м. кв.  
 


  Оренда Комерційного приміщення в місті Коломия.

 

Здається в місті Коломия по вулиці Бандери в довгострокову оренду окреме приміщення комерційного призначення заг: 80м.кв. Зроблений ремонт, автономне опалення, санвузол в плитці, ролети на вікнах. Можливо під магазин, кабінет, офіс, салон.Ціна 16000 грн .  
 


  Оренда комерційне приміщення в місті Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Карпатській приміщення комерційного призначення заг: 230 м.кв, всі комунікації центральні, єсанвузол. Можливо під господарський магазин, супермаркет, СТО.Ціна 1 м.кв 3 у.о.  
 


  Орннда комерційних приміщень в місті Коломия.

 

Здаються в довгострокову оренду в місті Коломия по вулиці Вільде - центр міста комерційні приміщення на 1-у поверсі 63 м.кв - 10 у.о за 1 м.кв, на 2-у поверсі 45 м.кв - 5 у.о за 1м.кв, цокольне приміщення 140 м.кв - 5 у.о за 1 м.кв. Всі приміщення з ремонтом і комунікаціями. 
 


  Оренда комерційного приміщення в м. Коломия.

 

Здається в довгострокову оренду приміщення комерційного призначенні по вулиці Петлюри. Заг: 67 м.кв, або 100 м.кв всі умови, паркрвка, інтернет, охорона.Ціна 10 у.о 1 м.кв.  
 


  Комерційне приміщення в місті Коломия.

 

Здається в довгострокову оренду окреме приміщення комерційного призначення заг : 40 м.кв по вулиці Головацького бічна вулиці Чорновола. Зроблений ремонт, опалення автономне, санвузол в плитці.Ціна 16000 грн.  
 


  Оренда комерційного приміщення в м. Коломия.

 

Здається в довгострокову оренду в місті Коломия на площі Шевченка ( біля фонтану ) приміщення комерційного призначення в новозбудованому будинку зданому в експлуатацію на 1-у поверсі. Заг: 65 м.кв, зроблений євроремонт, проведена сигналізація, 2- входи.Ціна 35 у.о 1 м.кв.  
 

[1] [2]