Оренда комерційне приміщення в м. Коломия.

 

Здається в оренду приміщення комерційного призначення на 1-у поверсі в місті Коломия на вулиці Ст. Бандери навпроти АЗС Біоіл . Заг: 64 м.кв, євроопалення, євровікна, ролети, сигналізація, санвузол в плитці, підлога з підогрівом, зроблений ремонт.Ціна 8000 грн.  
 


  Оренда комерційного приміщення в м. Коломия.

 

Здається в оренду приміщення комерційного призначення в місті Коломия на вулиці Ст.Бандери. Зроблений ремонт, євроопалення, санвузол. В оренду здаються різні площаді.Ціна 1 м.кв 5 у.о.  
 


  Оренда комерційного приміщення в м. Коломия.

 

Здається в оренду комерційне  приміщення площею від 45 до 75 м.кв. в місті Коломия на вулиці Ст. Бандери. Зроблений ремонт, сучасне опалення, санвузол.Ціна 115 грн 1 м.кв.  
 


  Оренда трикімнатної квартири в м. Коломия.

 

Здається в довгострокову оренду 3-и кімнатна квартира в місті Коломия на вулиці Ст. Бандери на 1-у поверсі 2-о поверхового цегляного будинку. Євровікна, бронідвері, опалення сучасне, підлога паркетна, санвузол в плитці, кімнати ізольовані, кухня вмонтована, холодильник, пралка, спальня, прихожа. Квартира утеплена пінопластом, не кутова є загороджене подвіря.Ціна 3000 грн.  
 


  Оренда комерційного приміщення в м. Коломия.

 

Здається в довгострокову оренду приміщення комерційного призначення в місті Коломия в центрі міста. Заг: 36 м.кв зроблений ремонт, всі комунікації центральні, євроопалення, санвузол. Ціна 12 у.о за 1 м.кв.  
 


  Оренда комерційного приміщення в м. Коломия.

 

Здається в  довгострокову оренду приміщення комерційного призначення в місіті Коломия в центрі міста. Заг: 56 м.ув. Зроблений ремонт, санвузол, євроопалення.Ціна 12 у.о за 1 м.кв.  
 


  Оренда однокімнатної квартири в м. Коломия

 

Здається в довгострокову оренду 1-о кімнатна квартира в місті Коломия на вулиці Петлюри на 1-у поверсі 2-о поверхового цегляного  будинку на 3-и сімї. всі комунікації центральні ( світло, газ, вода, каналізація ), опалення пічне, заїзд для машини є земельна ділянка. Квартира здається без орендної плати в рахунок ремонту.Ціна Безоплатно.  
 


  Оренда комерційного приміщення в м. Коломия.

 

Здається в оренду комерційне приміщення в місті Коломия на вулиці Хмельницького в новому зданому в єксплуатацію будинку. Заг: 104 м.кв. Приміщення готове для комерційної діяльності. Світло, газ, вода, каналізація.Ціна 50 грн 1 м.кв.  
 


  Оренда комерційного приміщення.

 

Здається в довгострокову оренду приміщення комерційного призначення в місті Коломия на вулиці Січових Стрільців. Заг: 50 м.кв. Світло, газ, вода, санвузолв плитці, євроопалення, євровікна, сигналізація на вікнах ролети, зроблений ремонт. Повністю готове для роботи. Можлива продаж.Ціна 125 грн 1 м.кв.