Оренда 3-и кімнатної квартири в м. Коломия.

 

Здається в місті Коломия в районі залізничного вокзалу ( школа, садок, супермаркет поруч з будинком ) в  довгострокову оренду 3-и кімнатна квартира на 7-у поверсі 9-и поверхового цегляного будинку не кутова, кімнати ізольвані. Зроблений ремонт, мебльована.Ціна 10000 + комун послуги.  
 


 

 

Здається в довгострокову оренду в місті Коломия по вулиці Петлюри 65 комерційне приміщення заг: 59,4 м.кв. сирець.Ремонт за рахунок орендаря.Ціна 100у.о.  
 


  Оренда комерційного приміщення в місті Коломия.

 

Здається в довгострокову оренду місті Коломия по вулиці Петлюри 65а  приміщення комерційного призначення заг: 172 м.кв. Світло 3-и фази, вода, каналізація підєднані.Ціна 20000 грн.  
 


  Оренда 4-и кімнатної квартири в м. Коломия.

 

Здається в довгострокову оренду в місті Коломия по вулиці Бандери 4-и кімнатна квартира зроблений ремонт, мебльована.Ціна 800 у.о.  
 


  Оренда комерційного приміщення в місті Коломия.

 

Здається в довгострокову оренду приміщення комерційного призначення в м. Коломия в центрі міста. Заг: 100 м.кв, зроблений ремонт, всі комунікації центральні є внутрішнє подвіря. Можливо під кафе, піцерія, медичний заклад, магазин, салон.Ціна 10 у.о за 1 м.кв.  
 


  Оренда комерційного приміщення в місті Коломия.

 

Здається в довгострокову оренду в місті Коломия по вулиці Ст. Бандери комерційне приміщення заг: 61,6 м.кв. підлоги з підогрівом, санвузол в плитці, ролети на вікна, пожежна сигналізація. Можливо під стоматкабінет, магазин, офіс, салон.Ціна 14000 грн  
 


  Оренда комерційного приміщення в місті Коломия.

 

Здається в місті Коломия по вулиці І. Вільде-центр міста в довгострокову оренду приміщення комерційногом призначення заг: 63 м.кв на 1-у поверсі нового будинку. Два входи санвузол в плитці, підлоги з підогрівом. Можливо під офіс, салон, медкабінет, магазин. Можливий продаж.Ціна 8000 грн.  
 


  Оренда комерційного приміщення в місті Коломия.

 

Здається в довгострокову оренду в місті Коломия кафе заг: 267 м.кв.Ціна 40000 грн.  
 


  Оренда комерційного приміщення в м. Коломия.

 

Здається в довгострокову оренду в м. Коломия по вулиці Бандери окреме приміщення комерційного призначення заг: 61 м.кв, зроблений ремонт, підлога - плитка  з підігрівом, санвузол в плитці, на вікнах ролети, пожежна сигналізація. Можливо під салон, офіс, медкабінет, магазин, фітнесклуб.Ціна 6 у.о 1 м. кв.  
 


  Оренда комерційного приміщення в місті Коломия.

 

Здається в довгострокову оренду окреме приміщення комерційного призначення в місті Коломия по вулиці Ст. Бандери. Заг: 40 м.кв, зроблений ремонт. Опалення, євровікна, ролети, санвузол.Можливо під магазин, офіс, медкабінет, салон.Ціна 10000 грн.  
 


  Оренда комерційного приміщення в місті Коломия.

 

Здається в місті Коломия по вулиці Сагайдачного ( центр міста ) в довгострокову оренду окреме комерційне приміщення заг: 45 м.кв з ремонтом, санвузол в плитці, опалення конвекторне.Ціна 6000 грн.  
 


  Оренда Комерційного приміщення в місті Коломия.

 

Здається в місті Коломия по вулиці Бандери в довгострокову оренду окреме приміщення комерційного призначення заг: 80м.кв. Зроблений ремонт, автономне опалення, санвузол в плитці, ролети на вікнах. Можливо під магазин, кабінет, офіс, салон.Ціна 16000 грн + комунпослуги.  
 


  Оренда комерційне приміщення в місті Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Карпатській приміщення комерційного призначення заг: 230 м.кв, всі комунікації центральні, єсанвузол. Можливо під господарський магазин, супермаркет, СТО.Ціна 1 м.кв 3 у.о.  
 


  Орннда комерційних приміщень в місті Коломия.

 

Здаються в довгострокову оренду в місті Коломия по вулиці Вільде - центр міста комерційні приміщення на 1-у поверсі 63 м.кв - 10 у.о за 1 м.кв, на 2-у поверсі 45 м.кв - 5 у.о за 1м.кв, цокольне приміщення 140 м.кв - 5 у.о за 1 м.кв. Всі приміщення з ремонтом і комунікаціями. 
 


  Оренда комерційного приміщення в м. Коломия.

 

Здається в довгострокову оренду приміщення комерційного призначенні по вулиці Петлюри. Заг: 67 м.кв, або 100 м.кв всі умови, паркрвка, інтернет, охорона.Ціна 10 у.о 1 м.кв.  
 


  Комерційне приміщення в місті Коломия.

 

Здається в довгострокову оренду окреме приміщення комерційного призначення заг : 40 м.кв по вулиці Головацького бічна вулиці Чорновола. Зроблений ремонт, опалення автономне, санвузол в плитці.Ціна 16000 грн.  
 


  Оренда комерційного приміщення в м. Коломия.

 

Здається в довгострокову оренду в місті Коломия на площі Шевченка ( біля фонтану ) приміщення комерційного призначення в новозбудованому будинку зданому в експлуатацію на 1-у поверсі. Заг: 65 м.кв, зроблений євроремонт, проведена сигналізація, 2- входи.Ціна 35 у.о 1 м.кв.  
 


  Оренда комерційного приміщення в м. Коломия.

 

Здається в місті Коломия по вулиці Палія в новозбудованому будинку зданому в експлуатацію приміщення комерційного призначення заг: 90 м.кв світло, вода, каналізація підведені. Під орендаря робиться ремонт.Ціна 120 грн 1м. кв.  
 


  Оренда комерційного приміщення в м.Коломия

 

Здається в довгострокову оренду комерційне приміщення загальною площею 68 м.кв., автономне опалення, зроблено ремонт, ( переведено в нежитлове), можливо під аптеку, стоматкабінет, офіс, банк. на початку вул. Мазепи.Ціна договірна.  
 


  Оренда комерційного приміщення в м.Коломия

 

Здається в довгострокову оренду комерційне приміщення заг.пл.130 м.кв., по вул.С.Бандери , санвузол в плитці, зроблено ремонт. Можливий продаж.Ціна 5 у.о за 1м.кв  
 

[1] [2]