Оренда 3-и кімнатної квартири в м. Коломия.

 

Здається в довгострокову оренду 3-и кімнатна квартира в місті Коломия по вулиці Стефаника на 5-у поверсі 9-и поверхового будинку не кутова. Всі кімнати ізольовані, зроблений євроремонт, квартира мебльова з побутовою технікою.Ціна 150 євро + комунпослуги.  
 


  Оренда двокімнатної квартири в м. Коломия.

 

Здається в довгострокову оренду 2-о кімнатна квартира в півособняку по вулиці Мазепи. Окреме подвіря, заїзд автомобілем.Ціна 2500 грн + комунпослуги.  
 


  Оренда трикімнатної квартири в м. Коломия.

 

Здається в довгострокову оренду 3-и кімнатна квартира в місті Коломия по вулиці Пекарська. Заг: 67м.кв, сучасне, опалення, санвузол в плитці ,меблована, побутова ткхніка ( холодильник, пралка, теливізор, мікрохвильовка ).Ціна 4500 грн + комунпослуги.  
 


  Оренда 1-о кімнатної квартири в м. Коломия.

 

Здається в місті Коломия по вулиці Сахарова в довгострокову оренду 1-о кімнатна квартира на другому поверсі. Мебльвана, опалення овтономне є побутова техніка. Можливо студентам.Ціна 2500 грн + комунпослуги.  
 


  Оренда двокімнатної квартири в м.Коломия

 

Здається в довгострокову оренду 2-х кімнатна квартира на 2-му поверсі 5-ти поверхового цегляного будинку, кімнати ізольовані, автономне опалення, євровікна, хороший житловий стан вмебльована та побутовою технікою  по вул.Мазепи. Ціна 2800 грн/міс.  
 


  Комерційне приміщення в місті Коломия.

 

Здається в довгострокову оренду в місті Коломия по вулиці Ст. Бандери окреме комерційне приміщення заг: 86 м.кв. зроблений ремонт.Ціна 10000 грн.  
 


  Оренда двокімнатної квартира в м. Коломия.

 

Здається в довгострокову оренду 2-о кімнатна квартира по вулиці Богуна на 4-у поверсі 5-и поверхового цегляного кооперативного будинку не кутова. Зроблений євроремонт. Без меблів.Ціна 3000 грн + комунпослуги.  
 


  Оренда комерційного приміщення в м. Коломия.

 

Здається в довгострокову оренду приміщення комерційного призначенні по вулиці Петлюри. Заг: 67 м.кв, або 100 м.кв всі умови, паркрвка, інтернет, охорона.Ціна 10 у.о 1 м.кв.  
 


  Оренда 3-и кімнатної квартири в м. Коломия.

 

Здається в місті Коломия по вулиці Маковея в довгострокову оренду 3-и кімнатна квартира. Зроблений ремонт, мебльована є побутова техніка.Ціна 4200 грн.  
 


  Комерційне приміщення в місті Коломия.

 

Здається в довгострокову оренду окреме приміщення комерційного призначення заг : 40 м.кв по вулиці Головацького бічна вулиці Чорновола. Зроблений ремонт, опалення автономне, санвузол в плитці.Ціна 15 у.о 1 м.кв.  
 


  Оренда 2-о кімнатної квартири в м. Коломия.

 

Здається в довгострокову оренду в місті Коломия по вулиці Ст. Бандери 2-о кімнатна квартира на 2-у поверсі 2-о поверхового цегляного будинку не кутова, кімнати ізольовані, колонка на гарячу воду, санвузол в плитці, підлога ламінат, кухня вмонтована, є спальня не студентам, є подвіря. Поруч школа, дитячий садок, супермаркет.Ціна 3000 грн + комунпослуги.  
 


  Оренда комерційного приміщення в м. Коломия.

 

Здається в довгострокову оренду в місті Коломия на площі Шевченка ( біля фонтану ) приміщення комерційного призначення в новозбудованому будинку зданому в експлуатацію на 1-у поверсі. Заг: 65 м.кв, зроблений євроремонт, проведена сигналізація, 2- входи.Ціна 30 у.о 1 м.кв.  
 


  Оренда комерційного приміщення в м. Коломия.

 

Здається в місті Коломия по вулиці Палія в новозбудованому будинку зданому в експлуатацію приміщення комерційного призначення заг: 90 м.кв світло, вода, каналізація підведені. Під орендаря робиться ремонт.Ціна 120 грн 1м. кв.  
 


  Оренда комерційного приміщення в м.Коломия

 

Здається в довгострокову оренду комерційне приміщення загальною площею 68 м.кв., автономне опалення, зроблено ремонт, ( переведено в нежитлове), можливо під аптеку, стоматкабінет, офіс, банк. на початку вул. Мазепи.Ціна договірна.  
 


  Оренда комерційного приміщення в м.Коломия

 

Здається в довгострокову оренду комерційне приміщення заг.пл.130 м.кв., по вул.С.Бандери , санвузол в плитці, зроблено ремонт. Можливий продаж.Ціна 5 у.о за 1м.кв  
 


  Оренда комерційного приміщення в місті Коломия.

 

Здається в довгострокову оренду в місті Коломия по вулиці Грушевського приміщення комерційного призначення заг: 75 м.кв, євровікна, євроопалення, санвузол в плитці, підлогаплитка.Ціна 6000 грн.  
 


  Оренда комерційного приміщення в місті Коломия.

 

Здається в місті Коломия по вулиці Шкрумеляка в довгострокову оренду приміщення комерційного призначення заг: 72 м.кв зроблений ремонт є санвузол.Ціна 3 у.о. 1 м.кв.  
 


  Оренда приміщення в місті Коломия.

 

Здається в місті Коломия по вулиці Театральна в довгострокову оренду приміщення для комерційного призначення заг: 60 м.кв на 2-у поверсі 2-о поверхового будинку вхід з вулиці Театральна. Можливо під офіс, кабінет, салон. Зроблений євроремонт, євровікна, бронідвері, євроопалення, санвузол в плитці.Ціна 8000 грн.  
 


  Оренда комерційного приміщення в м. Коломия.

 

Здається в довгострокову оренду в місті Коломия по вулиці Січових Стрільців окреме приміщення комерційного призначення заг: 71 м.кв. Євровікна, бронідвері, євроопалення, санвузол в плиці, сигналізація, ролети на вікнах, земельна ділянка. Можлива продаж.Ціна 15000 грн.  
 


  Оренда комерційного приміщення в м. Коломия.

 

Здається в довгострокову оренду в місті Коломия по вулиці Січових Стрільців приміщення комерційного призначення. Заг: 31 м.кв, сигналізація, опалення, санвузол, ролети на вікнах. Можлива продаж.Ціна 1 м.кв 7 у.о.  
 

[1] [2]