Цегляний півособняк в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Коцюбинського цегляний півособняк з окремим входом з 3-х кімнат заг: 109,6 м.кв, кімнати ізольовані, євровікна, бронідвері, євроопалення, підлога паркет- плитка з підігрівом, гардеробна, підвал, подвіря 0,02 га оздоблене все загороджено. Можливий обмін на 1-о,2-о кімнатну квартиру з доплатою.Ціна 70000 у.о.  
 


  Жилий півособняк в м. Коломия.

 

Жилий цегляно-деревяний півособняк з літнею кухнею в місті Коломия по вулиці Левицького район 1-ї школи. Заг: 46 м.кв. Півособняк з 2-х кімнат, кухні, веранди, опалення конвекторне і пічне, літня кухня газифікована жила на приватизованій земельній ділянці 0,039 га все загороджено. Можливий обмін на 1-о,2-о кімнатну квартиру з доплатою.Ціна 24000 у.о торг.  
 


  Півособняк в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Шкрібляка жилий деревяний півособняк.  1-ї кімната, кухня, санвузол в плитці, коридор. Заг: 37 м.кв, каналізація центральна, опалення конвекторне, підвал, кладовка, стрих,сарай, окремий вхід, земельна ділянка приватизована, все загороджено.Ціна 12500 у.о.  
 


  Півособняк в місті Коломия.

 

Продається 1,5 поверховий цегляний новий будинок зданий в експлуатацію на 2-і сімї в місті Коломия по вулиці Чайковського ( район парку Трильовського ). Заг: 110 м.кв. Світло, газ, вода, каналізація підведені. кухня-студія, 2-а санвузли, 3-и спальні, гардеробна кімната, балкон.
Ціна 48000 у.о торг.  
 


  Півособняк в місті Коломия.

 

Продається в місті Коломия в районі міського озера цегляний жилий півособняк заг: 138 м.кв на земельній ділянці 0,04 га з окремим заїздом. Євровікна, бронідвері, євроопалення, савузол в плитці, 3-и кімнати кухня, гараж.Ціна 52000 у.о торг  
 


  Півособняк в м. Коломия.

 

Продається жилий цегляний півособняк в місті Коломия по вулиці Міцкевіча. Три кімнати, кухня, євровікна, накритий колодязь, вода і каналізація в будинку, автономне опалення, жили літня кухня, сарай, приватизована земельна ділянка, окреме подвіря все загороджено.Ціна 25000 у.о. Торг.  
 


  Незавершений котедж в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия в районі парку Трильовського новий 1,5 поверховий котедж на 2-і сімї. Заг: 110 м.кв. Євровікна, бронідвері, світло, газ, вода, каналізація підведені, територія оздоблена і загороджена.Ціна 50000 у.о.  
 


  Жилий деревяний півособня в с. Сопів.

 

Продається жилий деревяний півособняк в селі Сопів з 2-х кімнат, кухні і коридору. Заг: 57 м.кв. Світло підведене, газ поруч з будинком, колодязь, підвал. Накритий шифером. На приватизованій земельній ділянки 0,0283 га під будинком і 0,0965 га городу.Ціна 7000 у.о.  
 


  Півособняк в м. Чернівці.

 

Продається цегляний півособняк в місті Чернівці на Кармелюка ( район готелю Буковина ).Півособняк   2-і кімнати, кухня, коридор на приватизованій земельній ділянці 0,047 га, колодязь. Окреме подвіря, від сусідів загороджено.Ціна 22000 у.о торг.  
 


  Півособняк в місті Коломия.

 

Продається цегляний півособня в місті Коломия на вулиці Козланюка потребує ремонту ( район 1-ї школи ). Заг: 70 м.кв. Три кімнати, кухня, коридор, опалення пічне, світло, газ, вода, каналізація, підвал, 2-і пивниці на земельній ділянці 0,05 га.Ціна 34000 у.о торг.  
 


  Півособняк в м. Коломия.

 

Продається цегляно-деревяний жилий півособняк в місті Коломия на вулиці Лепкого. 3-и кімнати, 2-і кладовки, кухня, санвузол, коридор, опалення сучасне, підлога паркетна, 2-а входи,  накритий євробляхою, окреме подвіря, все загороджено, земельна ділянка приватизована 0,12 га. Центральна каналізація. Можливий обмін на 2-о кімнатну квартиру з доплатою.Ціна 33000 у.о торг.  
 


  Деревяний півособняк в м. Коломия.

 

Продається деревяний півособняк в місті Коломия на вулиці Довбуша. Заг: 80 м.кв. на приватизованій земельній ділянці 0,10 га. 2-і кімнати, кухня, коридор, санвузол, опалення пічне, колонка на гарячу воду, підвал, гараж, сарай.Ціна 40000 у.о торг.  
 


  Півособняк в місті Коломия.

 

Продається деревяний півособняк в місті Коломия на вулиці Українській. Заг: 31,7 м.кв. 1-а кімната, кухня, коридор, кладовка, світло, газ, вода-криниця, літня кухня цегляна, подвіря розділено, окремий вхід на приватизованій земельній ділянці 0,10 га. Можлива розбудова.Ціна 10500 у.о.  
 


  Півособняк в місті Коломия.

 

Продається деревяний жилий півособняк в місті Коломия на вулиці І. Мазепи. Заг: 50 м.кв. Дві кімнати ізольовані,  кухня, савузол. Євровікна, бронідвері, внутрішня столярка нова, сантехніка, електропроводка нові, вода і каналізація введені в квартиру. 0,10 га земельної ділянки, подвіря окреме. Можливий продаж в рострочку, або оренда з правом викупу.Ціна 21000 у.о торг.  
 


  Цегляний півособняк в м. Коломия.

 

Продається цегляний півособняк з 2-х кімнат і кухні. Заг: 50 м.кв. Світло, газ, колодязь. Вода проведена в будинок, опалення конвекторне, сарай, сад, город. На земельній ділянці 0,14 га. Район 7-ї школи.Ціна 16000 у.о. торг.  
 


  Півособняк в м. Коломия.

 

Продається деревяний жилий півособняк в місті Коломия на вулиці Моцарта. Заг: 102 м.кв. на приватизованій земельній ділянці 0,0426 га.Ціна 50000 у.о торг  
 


  Півособняк в м.Коломия

 

Продається жилий напівособняк з 2-х кімнат і кухні,загальною площею 80 м.кв є санвузол і можливість доробити ще одну кімнату. Автономне опалення, євровікна, броньовані двері, місце під гараж, перекрито євробляхою, недалеко від міста. Можливий обмін на будинок в ближніх селах.Ціна 23000 $ Торг  
 


  Деревяний півособняк в м. Коломия.

 

Продається деревяний півособняк в місті Коломия на вулиці Чайковського. Заг: 38 м.кв. кімната, кухня, кладовка, веранда, металевий гараж, літня кухня, сарай,колодязь,пивниця. Приватизовано 0,02 га городу. Можливий обмін на 1-о кімнатну квартиру з доплатою.Ціна 20000 у.о.  
 


  Півособняк в м. Коломия.

 

Продається жилий цегляний півособняк в місті Коломия на вулиці Петлюри. Заг: 45 м.кв.Ціна 30000 у.о торг.  
 


  Напівособняк в центрі м.Коломия

 

Продається дерев'яний напівособняк з 2-х кімнат і кухні, на земельній ділянці 0,03 га в центральній частині міста на початку вулиці Довбуша.Ціна 15000 у.о.  
 

[1] [2]