Чотирикімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається 4-и кімнатна квартира в місті Коломия на вулиці Стефаника в цегляному будинку на 1-у поверсі. За: 81 м.кв. Опалення конвекторне, підлога - дошка, 2-і лоджії, всі лічильники. Можливий обмін на 2-і, та 1-о кімнатну квартиру.



Ціна 30000 у.о торг.  
 


  Чотирьохкімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається 4-х кімнатна квартира в місті Коломия на вулиці Криничній  на 2-у поверсі 2-о поверхового цегляного будинку. Квртира 2-о рівнева. Заг: 120 м.кв. Євровікна, євроопалення, стіни фальшбрус, підлога дошка під лак, 2-а санвузли в плитці, місце під гараж, підвал, квртира перекрита алюцинком.



Ціна 55000 у.о торг.  
 


  Чотирикімнатна квартира в м. Коломия.

 

Терміново прдається 4-и кімнатна квартира в місті Коломия на вулиці Миколайчука в новому зданому в експлуатацію будинку. Заг: 170 м.кв. Сирець, світло, газ, вода, каналізація підведені всі лічильники.



Ціна 30000 у.о.  
 


  Чотирьохкімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається 4-х кімнатна квартира в місті Коломия на вулиці Яворницького на 3-у поверсі 5-и поверхового панельного будинку. Заг: 64 м.кв. Євроопалення, євровікна, бронідвері, підлога-ламінат, мебльована, 2-а підвали, місце під гараж.



Ціна 29000 у.о. Торг.  
 


  Чотирьохкімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається 4-х кімнатна квартира в місті Коломия на вулиці Богуна на 8-у поверсі 9-и поверхового цегляного будинку. Заг: 82,5 м.кв. Повний євроремонт, 3-и балкони утеплені і засклені, підлоги з підогрівом, євроопалення, санвузол в плитці, євровікна, бронідвері.



Ціна 36000 у.о торг.  
 


  Чотирикімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається 4-и кімнатна квартира в місті Коломия на вулиці Молодіжна в котеджі зданому в експлуатацію. Заг: 140 м.кв+40 м.кв мансарди. Гіпсокартони накручені, сходи встановлені, всі комунікації центральні, євровікна, бронідвері, стяжки залиті.



Ціна 34100 у.о.  
 


  Чотирикімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається 4-и кімнатна квартира на 4-у поверсі 5-и поверхового панельного будинку в місті Коломия на вулиці Довбуша. Заг: 61 м.кв не кутова. Коридор в вагонці, санвузол в плитці, бронідвері. Можливий обмін на 1-о кімнатну квартиру з доплатою.



Ціна 25000 у.о торг.  
 


  Чотирьохкімнатна квартира в м. Коломия.

 

Терміново продається 4-х кімнатна квартира на 8-у поверсі 9-и поверхового цегляного будинку на вулиці Богуна. Заг: 81,5 кв.м. Євроопалення, столярка нова деревяна під лак, підлога деревяна під лак, санвузол в плитці, 2-і лоджії, одна засклена, всі лічильники.



Ціна 30000 у.о торг.  
 


  Чотирьохкімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається 4-и кімнатна квартира в місті Коломия на вулиці Заньковецької. Заг: 80 м.кв. в цегляному 9-и поверховому будинку. Кімнати ізольовані, підлога паркетна, всі лічильники, євроопалення, лоджія, балкон, кладовка. Можливий обмін на 1-о, або 2-х кімнатну квартиру по місту з доплатою.



Ціна 32000 у.о. Торг.  
 


  Чотирьохкімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається 4-х кімнатна квартира на 5-у поверсі 5-и поверхового цегляного будинку не кутова, дах шатровий  в місті Коломия на бульварі Лесі Українки. Заг: 82 м.кв.



Ціна 50000 .  
 


  Чотирьохкімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається, або міняться на 2-х кімнатну квартиру з доплатою   4-х кімнатна квартира в місті Коломия по вулиці Богуна. Заг: 76 м.кв. в кооперативному будинку.



Ціна 40000 .  
 


  Чотирьохкімнатна квартира в м.Коломия.

 

Продається чотирьохкімнатна квартира по вулиці Ст. Бандери.



Ціна 50000 євро  
 


  Чотирьохкімнатна квартира на вулиці І.Мазепи.

 

Продається чотирьохкімнатна квартира на вулиці І. Мазепи на пятому поверсі цегляного будинку. Заг: 88 м.кв.



Ціна 50000 .  
 


  Чотирикімнатна квартира на Богуна.

 

Продається 4-х кімнатна квартира на вулиці Богуна.



Ціна 30000.  
 


  Чотирикімнатна квартира в м.Коломия

 

Продається 4-х кімнатна квартира в цегляному будинку на 3-и сім'ї загальною площею 180 м.кв., з ремонтом в центральній частині міста.



Ціна договірна  
 


  Чотирикімнатна квартира на С.Стрільців.

 

Чотирьохкімнатна квартира в цегляному будинку заг.пл. 100м.кв.на вул.Січ.Стрільців.



Ціна 52000.  
 


  Чотирикімнатна квартира в м.Коломия

 

Продається 4-х кімнатна квартира на 4-му поверсі 5-ти поверхового цегляного будинку загальною площею 80,5 м.кв., дві лоджії, автономне опалення, сучасний ремонт.



Ціна 40000.  
 


  Чотирикімнатна квартира в м.Тисмениця

 

Продається 4-х кімнатна квартира в новозбудованому будинку заг.пл.82,7 м.кв.,автономне опалення ,внутрішня столярка.



Ціна 42000.