Чотирикімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Ст. Бандери 4-и кімнатна 2-о ярусна квартира на 5-у поверсі 5-и поверхового нового цегляного будинку. Заг: 175 м.кв, зроблений ремонт, мебльована, побутова техніка, 4-и балкони.Ціна 85000 у.о.  
 


  Чотирикімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Богуна 4-и кімнатна квартира в 5-и поверховому будинку не кутова. Заг: 73,5 м.кв, індивідуальне опалення, нові вхідні двері, кухня вмонтована, підлоги утеплені, лоджія засклена, балкон, 2-і кладовки, санвузол окремо. Можливий обмін на земельну ділянку в с. Верховина з доплатою.Ціна 47500 у.о  
 


  Чотирикімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Бандери 4-и кімнатна квартира на 3-у поверсі 8-и поверхового нового жилого цегляного будинку заг: 204 м.кв, 2-а санвузли, підлога плитка з підогрівом, сучасне опалення, зробленийремонт, мебльвана, побутова техніка.Ціна 100000 у.о.  
 


  Чотирикімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Хмельницького 4-и кімнатна 2- ярусна квартира на 4-у поверсі нового цегляного будинку не кутова. Заг: 101 м.кв. Кухня вмонтована, 2-а санвузли, 2-і гардеробні, підлоги з підогрівом, балкон, підвал, дитячий майданчик, місце для автомобіля, територія загороджена.Ціна 69000 у.о.  
 


  Пятикімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия початок вулиці Довбуша 5-и кімнатна 2-о рівнева квартира. Заг: 142 м.кв, квартира з ремонтом, сучасне опалення, вікна, двері, 2-а каміни, 2-а савузли, прибудинкова територія загороджена, на подвірї є гараж, цегляний сарай з дровами для каміну, 2-а сухих підвали.Можливий обмін з доплатою на невеликий будинок в місті, або передмістя.Ціна 68000 у.о.  
 


  Чотирикімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Мазепи 4-и кімнатна квартира на 4-у поверсі нового жилого будинку. Заг: 125 м.кв, квартира 2-о ярусна, санвузол в плитці, кімнати ізольовані, кухня збільшена, кладовка.Ціна 50000 у.о.  
 


  Чотирикімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в м. Коломия по вул. Головацького в центрі міста 4-и кімнатна квартира на 2-у поверсі 2-о поверхового цегляного будинку не кутова. Заг: 73 м.кв, ремонт, паркет, євро вікна, сучасне опалення, санвузол в плитці, двері броньовані, балкон,  підвал, горище, комора.Ціна 49000 у.о торг.  
 


  Чотирикімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в м. Коломия по вул. Бандери в новому будинку 4-и кімнатна квартира на 5-у поверссі не кутова. Заг: 135 м.кв, квартира дворівнева, зроблений євроремонт, мебльована є підвал, горище, місце під парковку. територія оздоблена. Можливий продаж в рострочку.Ціна 78000 у.о торг.  
 


  Чотирикімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Богуна 4-и кімнатна квартира на 9-у поверсі 9-и поверхового цегляного будинку. Заг: 82 м.кв, лоджія засклена, балкон, сучасне опалення, санвузол в плитці,вікна металопластикові, підлога паркетна, кухня вмонтована. Можливий обмін на особняк з незначною доплатою.Ціна 42000 у.о.  
 


  Чотирикімнатна квартира в м.Коломия

 

Продається 4-х кімнатна квартира на 8-му поверсі 9-ти поверхового будинку загальною площею 82 м.кв., автономне опалення, євровікна, жилий стан, балкон, лоджія, кладовка, по вул.Костомарова.Ціна 36000 $  
 


  Чотирикімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Січових Стрільців 4-х кімнатна 2-о ярусна квартира в новозбудованому будинку на 4-у поверсі не кутова. Заг: 114 м.кв,євроопалення, євровікна, бронідвері, підлоги в кухні, коридорі і в ванній з підогрівом, 2-а санвузли, накручені гіпсокартони, стіни поштуковані, металеві сходи на 2-й поверх, 2-й поверх підлога деревяна. Ціна 50000 у.о торг  
 


  8-и кімнатна квартира в м. Коломия

 

Продається в місті Коломия по вулиці Грушевського на 2-у поверсі 2-о поверхова квартира заг: 220 м.кв. 8-м кімнат, 5-ть санвузлів в плитці, піч-камін, опалення сучасне, євровікна, бронідвері, підлога паркет, дошка під лак, 2-а балкони, підвал. Можлива продаж часками, вхід окремий.Ціна 120000 у.о торг.  
 


  Чотирикімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Костомарова 4-и кімнатна квартира на 1-у поверсі 9-и поверхового цегляного будинку. Заг: 82 м.кв, санвузол в плитці, євроопалення, підлога утеплена, балкон, лоджія. Можливий обмін на 1-о, або 2-о кімнатну квартиру з доплатою.Ціна 40000 у.о торг.  
 


  Чотирикімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Л. Українки 4-и кімнатна квартира на 4-у поверсі 5-и поверхового цегляного будинку. Заг: 68 м.кв, євроопалення, бронідвері, санвузол в плитці, підлога дошна під лак, балкон засклений. Можливий обмін на жилий особняк по місту з доплатою.Ціна 35000 у.о торг.  
 


  Чотирикімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Л. Українки 5-и кімнатна квартира на 2-у поверсі 2-о поверхового цегляного будинку. Заг: 106,1 м.кв. Євровікна, бронідвері, євроопалення, підлога паркетна, санвузол в плитці, 2-а балкони, підвал, можливе збільшення площі за рахунок стрих, гараж на подвірї. Можлива зміна цільового призначення ( салон, офіс, спілка ).Ціна 50000 у.о.  
 


  Чотирикімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продаєиться 4-и кімнатна квартира в місті Коломия на вулиці Січ. Стрільців на 5-у поверсі 5-и поверхового цегляного будинку не кутова. Заг: 74,6 м.кв. Автономне опалення, підлога паркетна, всі кімнати ізольовані,  санвузол в плитці, балкон лоджія засклені, кладовка + приватизована садова ділянка 0,06 га  на вулиці Довбуша зупинка Грушка з деревяним дачним будинком.Ціна 30000 у.о.  
 


  Читирикімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається 4-и кімнатна квартира в місті Коломия на вулиці Л. Українки на 5-у поверсі 5-и поверхового цегляного будинку не кутова. Заг: 82,5 м.кв Євроопалення, вся столярка нова деревяна, підлога паркетна, санвузол в плитці, кухня вмонтована - 8 м.кв, всі кімнати ізольовані, частково мебльована, лоджія, балкон, квартира на сигналізації, можливе використання стриха, сушилка,  кладовка, підвал, гараж. Ціна 55000 у.о торг.  
 


  Чотирьохкімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається 4-х кімнатна квартира в місті Коломия на вулиці Криничній  на 2-у поверсі 2-о поверхового цегляного будинку. Квртира 2-о рівнева. Заг: 120 м.кв. Євровікна, євроопалення, стіни фальшбрус, підлога дошка під лак, 2-а санвузли в плитці, місце під гараж, підвал, квртира перекрита алюцинком.Ціна 55000 у.о торг.  
 


  Чотирьохкімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається 4-х кімнатна квартира в місті Коломия на вулиці Богуна на 8-у поверсі 9-и поверхового цегляного будинку. Заг: 82,5 м.кв. Повний євроремонт, 3-и балкони утеплені і засклені, підлоги з підогрівом, євроопалення, санвузол в плитці, євровікна, бронідвері.Ціна 36000 у.о торг.  
 


  Чотирикімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається 4-и кімнатна квартира в місті Коломия на вулиці Молодіжна в котеджі зданому в експлуатацію. Заг: 140 м.кв+40 м.кв мансарди. Гіпсокартони накручені, сходи встановлені, всі комунікації центральні, євровікна, бронідвері, стяжки залиті.Ціна 34100 у.о.  
 

[1] [2]