Терміново чотирикімнатна квартира в м.Коломия

 

Продається 4-х кімнатна квартира на 4-му поверсі 5-ти поверхового цегляного будинку загальною площею 82 м.кв., євровікна, санвузол в плитці, балкон і лоджія засклені, гарний жилий стан.Ціна 31000 $ Торг  
 


  Чотирикінатна квартира в м.Коломия

 

Продається 4-х кімнатна квартира на 4-му поверсі 5-ти поверхового будинку заг.площею 62 м.кв, автономне опалення, санвузол збільшений в плитці, зробленоно повний євроремонт, вмонтована кухня, чистий під'їзд, по вул.Яворницького.Ціна 32000 $Торг  
 


  Чотирикімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Л. Українки 5-и кімнатна квартира на 2-у поверсі 2-о поверхового цегляного будинку. Заг: 106,1 м.кв. Євровікна, бронідвері, євроопалення, підлога паркетна, санвузол в плитці, 2-а балкони, підвал, можливе збільшення площі за рахунок стрих, гараж на подвірї. Можлива зміна цільового призначення ( салон, офіс, спілка ).Ціна 50000 у.о.  
 


  Чотирикімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продаєиться 4-и кімнатна квартира в місті Коломия на вулиці Січ. Стрільців на 5-у поверсі 5-и поверхового цегляного будинку не кутова. Заг: 74,6 м.кв. Автономне опалення, підлога паркетна, всі кімнати ізольовані,  санвузол в плитці, балкон лоджія засклені, кладовка + приватизована садова ділянка 0,06 га  на вулиці Довбуша зупинка Грушка з деревяним дачним будинком.Ціна 30000 у.о.  
 


  Чотирикімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається 4-и кімнатна квартира на 8-у поверсі 9-и поверхового цегляного будинку в місті Коломия на Богуна. Заг: 82,5 м.кв. Євровікна, бронідвері, євроопалення, підлога паркетна, санвузол в плитці, лоджія, балкон засклені.Ціна 35000 у.о торг.  
 


  Читирикімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається 4-и кімнатна квартира в місті Коломия на вулиці Л. Українки на 5-у поверсі 5-и поверхового цегляного будинку не кутова. Заг: 82,5 м.кв Євроопалення, вся столярка нова деревяна, підлога паркетна, санвузол в плитці, кухня вмонтована - 8 м.кв, всі кімнати ізольовані, частково мебльована, лоджія, балкон, квартира на сигналізації, можливе використання стриха, сушилка,  кладовка, підвал, гараж. Ціна 55000 у.о торг.  
 


  Чотирикімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається 4-и кімнатна квартира в місті Коломия на вулиці Січових Стрільців на 9-у поверсі 9-и поверхового цегляного будинку. Заг: 80,5 м.кв євровікна, котел на опалення, бойлер на гарячу воду, внутрішня столярка нова, підлога паркетна, санвузол окремо, кондиціонер, лоджія засклена, 2-а балкони. Можливий обмін на  2-о кімнатну квартиру з доплатою.Ціна 30000 у.о. Торг.  
 


  Пятикімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається 5-и кімнатна квартира в місті Коломия на вулиці Стефаника на 1-у поверсі панельного будинку не кутова. Заг: 88,9 м.кв всі кімнати ізольовані, бронідвері, євровікна, євроопалення, підлоги з підогрівом, санвузол в плитці, кухня вмонтована, шафи-купе, частково мебльована, внутрішня столярка нова, 2-і лоджії засклені склопакетом-утеплені, 2-а підвали сухі.Ціна 43000 у.о торг.  
 


  Чотирикімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається 4-и кімнатна квартира в місті Коломия на вулиці Стефаника в цегляному будинку на 1-у поверсі. За: 81 м.кв. Опалення конвекторне, підлога - дошка, 2-і лоджії, всі лічильники. Можливий обмін на 2-і, та 1-о кімнатну квартиру.Ціна 30000 у.о торг.  
 


  Чотирьохкімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається 4-х кімнатна квартира в місті Коломия на вулиці Криничній  на 2-у поверсі 2-о поверхового цегляного будинку. Квртира 2-о рівнева. Заг: 120 м.кв. Євровікна, євроопалення, стіни фальшбрус, підлога дошка під лак, 2-а санвузли в плитці, місце під гараж, підвал, квртира перекрита алюцинком.Ціна 55000 у.о торг.  
 


  Чотирикімнатна квартира в м. Коломия.

 

Терміново прдається 4-и кімнатна квартира в місті Коломия на вулиці Миколайчука в новому зданому в експлуатацію будинку. Заг: 170 м.кв. Сирець, світло, газ, вода, каналізація підведені всі лічильники.Ціна 30000 у.о.  
 


  Чотирьохкімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається 4-х кімнатна квартира в місті Коломия на вулиці Богуна на 8-у поверсі 9-и поверхового цегляного будинку. Заг: 82,5 м.кв. Повний євроремонт, 3-и балкони утеплені і засклені, підлоги з підогрівом, євроопалення, санвузол в плитці, євровікна, бронідвері.Ціна 36000 у.о торг.  
 


  Чотирикімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається 4-и кімнатна квартира в місті Коломия на вулиці Молодіжна в котеджі зданому в експлуатацію. Заг: 140 м.кв+40 м.кв мансарди. Гіпсокартони накручені, сходи встановлені, всі комунікації центральні, євровікна, бронідвері, стяжки залиті.Ціна 34100 у.о.  
 


  Чотирикімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається 4-и кімнатна квартира на 4-у поверсі 5-и поверхового панельного будинку в місті Коломия на вулиці Довбуша. Заг: 61 м.кв не кутова. Коридор в вагонці, санвузол в плитці, бронідвері. Можливий обмін на 1-о кімнатну квартиру з доплатою.Ціна 21000 у.о торг.  
 


  Чотирьохкімнатна квартира в м. Коломия.

 

Терміново продається 4-х кімнатна квартира на 8-у поверсі 9-и поверхового цегляного будинку на вулиці Богуна. Заг: 81,5 кв.м. Євроопалення, столярка нова деревяна під лак, підлога деревяна під лак, санвузол в плитці, 2-і лоджії, одна засклена, всі лічильники.Ціна 30000 у.о торг.  
 


  Чотирьохкімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається 4-и кімнатна квартира в місті Коломия на вулиці Заньковецької. Заг: 80 м.кв. в цегляному 9-и поверховому будинку. Кімнати ізольовані, підлога паркетна, всі лічильники, євроопалення, лоджія, балкон, кладовка. Можливий обмін на 1-о, або 2-х кімнатну квартиру по місту з доплатою.Ціна 30000 у.о. Торг.  
 


  Чотирьохкімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається 4-х кімнатна квартира на 5-у поверсі 5-и поверхового цегляного будинку не кутова, дах шатровий  в місті Коломия на бульварі Лесі Українки. Заг: 82 м.кв.Ціна 50000 .  
 


  Чотирьохкімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається, або міняться на 2-х кімнатну квартиру з доплатою   4-х кімнатна квартира в місті Коломия по вулиці Богуна. Заг: 76 м.кв. в кооперативному будинку.Ціна 40000 .  
 


  Чотирьохкімнатна квартира в м.Коломия.

 

Продається чотирьохкімнатна квартира по вулиці Ст. Бандери.Ціна 50000 євро  
 


  Чотирьохкімнатна квартира на вулиці І.Мазепи.

 

Продається чотирьохкімнатна квартира на вулиці І. Мазепи на пятому поверсі цегляного будинку. Заг: 88 м.кв.Ціна 50000 .  
 

[1] [2]