Жилий будинок в с.м.т. Отинія

 

Продається жилий особняк з 3-х кімнат і кухні загальною площею 68 м.кв., є літня кухня, гараж, сарай, підвал, світло,газ, опалення, на земельній ділянці 0,15 га , все огороджено.Ціна 22000 $ Торг  
 


  Жилий будинок в с. Печеніжин.

 

Продається в селі Печеніжин жилий деревяний будинок з 2-х кімнат, кухні, комори. Заг: 62 м.кв, оббитий сайдингом, перекритий алюцинком, опалення: пічка, конвектор, котел, євровікна. всі госпприбудови, колодязь, вода проведена в кухню на 0,20 га приватизованої землі.Ціна 16000 у.о.  
 


  Жилий будинок в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия на розвилці вулиці Міцкевича, та Січинського новий сучасний цегляний 2-о поверховий будинок 11,90 на 12,30 накритий євробляхою, євровікна, бронідвері, гараж, в середині поштукатурено проведене світло, вода, каналізація на 0,06 га приватизованої землі, територія оздоблена.

 Ціна 55000 у.о торг.  
 


  Жилий будинок в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Чотового Бурі жилий сучасний 2-о поверховий цегляний будинок з двома входами. Заг: 328 м.кв, жилої 197 м.кв. 5-ь кімнат мебльованих, 4-и санвузли в плитці з підігрівом підлоги, 3-и кухні вмонтовані, 2-а каміни, сучасна сауна, підлога паркетна, євровікна, опалення сучасне, 2-а балкони, накритий бляхою, утеплений пінопластом, гараж в будинку на 4-и машини, альтанка 6/5 з зруба обладнана барбекю - мангал пічкою підведені комунікації на приватизованій земельній ділянці 0,12 га все загороджено. Можливе проживання 2-х сімей.Ціна 160000 у.о.  
 


  Жилий будинок в Городенківському районі.

 

Продається недорого цегляний будинок з господарськими спорудами в селі Михальче Городенківського району на приватизованій земельній ділянці 0,58 гаЦіна 4000 у.о.  
 


  Жилий будинок в м. Коломия.

 

Продається жилий цегляний будинок в місті Коломия в районі вулиці Верещинського. Заг: 78,8 м.кв, євровікна, євроопалення, перекритий алюцинком, всі комунікації центральні, 3-и кімнати, кухня, санвузол, кладовка, літня кухня, гараж на 0,06 га приватизованої ділянки все загороджено.Ціна 56000 у.о торг  
 


  Жилий будинок в с. Ценява.

 

Продається цегляний жилий 1/5 поверховий будинок заг: 66,1 м.кв в селі Ценява вул. Гостинець. Накритий алюцинком, євровікна, євроопалення, камін, 3-и кімнати, кухня, веранда, підвал, балкон, санвузол в будинку, підлога дошка під лак. Будинок побудований на 0,12 га приватизованої ділянки, все загороджено.Ціна 25000 у.о торг.  
 


  Жилий будинок в с. Семаківці.

 

Продається в селі Семеаківці жилий деревяний будинок з 2-х кімнат і кухні є стайня, стодола, сарай, колодязь. Опалення пічне на приватизованій земельній ділянці 0,40 га, все загороджено.Ціна 7000 у.о.  
 


  Жилий будинок в с. Воскресінці.

 

Жилий цегляний газифікований будинок в селі Воскресінці. Кімната, кухня, коридор. Заг: 33,9 м.кв, опалення пічне, колодязь, приватизовано 0,18 га.Ціна 11000 у.о.  
 


  Жилий будинок в с. Шепарівці..

 

Продається в селі Шепарівці деревяний будинок з 2-х кімнат і кухні заг: 46,7м.кв на приватизованій земельній ділянці 0,24 га, накритий бляхою, утеплений, світло проведене, колодязь, паркани з металопрофілю.Ціна 20000 у.о.  
 


  Жилий будинок в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Цегельняна жилий 2-о поверховий цегляний будинок  7-мкімнат, 2-а санвузли, лоджія гараж в будинку , підвал під цілим будинком , опалення сучасне, накритий бляхою на 0,10 га приватизованої землі все загороджено.Ціна 70000 у.о.  
 


  Цегляний будинок в с. Сопів.

 

Продається цегляний будинок в селі Сопів. накритий шифером, стіни утеплені мінватою, євровікна, 2-і кімнати, кухня, коридор, вода заведена в будинок на 0,08 га приватизованої ділянки.Ціна 10000 у. о торг.  
 


  Жилий будинок в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Гетьманська жилий цегляний будинок заг: 137 м.кв, комунікації центральні, опалення сучасне, гараж, сарай на приватизованій земельній ділянці 0,06 га.Ціна 45000 у.о.  
 


  Жилий будинок в с. Сопів.

 

Продається в селі Сопів 2-о поверховий цегляний будинок заг: 153 м.кв з 5-и кімнат, кухні, санвузол в плитці, підвал, євровікна, підлоги ламінат, опалення автономне на приватизованій земельній ділянці 0,25 га все загороджено парканом.Ціна 48000 у.о торг.  
 


  Жилий будинок в с. Перерів.

 

Продається в селі Перерів жилий деревяний будинок з 2-х кімнат і кухні на приватзованій земельній ділянці 0,15 га.Ціна 7000 у.о.  
 


  Новозбудований котедж в центрі міста

 

Продається новозбудований особняк (котеджного типу) загальною площею 110 м.кв., + 60 м.кв., мансарди, паркова зона, власне подвір"я спереду і ззаді, все огороджено. Фасад утеплюється пінополістиролом і виконується в англійському стилі. В центрі міста.

 Ціна договірна  
 


  Будинок в с.Замулинці

 

Продається цегляний жилий будинок з 4-х кімнат і кухні загальною площею 115 м.кв., світло і газ підведено є колодязь, госприбудови, на приватизованій земельній ділянці 0,15 га. Ціна 21000 $ Торг  
 


  Жилий особняк в с.Мала Кам'янка

 

Продається жилий особняк з 2-х кімнат і кухні, цегляна літня кухня, в будинку світло , газ, опалення конвекторне, жилий стан на  земельній ділянці 0,45 га.Ціна 12500 $ Торг  
 


  Жилий будинок в с. Товмачик.

 

Продається в селі Товмачик жилий цегляний будинок з 4-х кімнат і кухні накритий шифером, опалення сучасне, євровікна, підлога паркетна, є жила літня кухня, санвузол в плитці в будинку госпприбудови, колодязь на приватизованій земельній ділянці 0,15 га все загороджено. Можливий обмін на 1-о кімнатну квартиру в місті Коломия з доплатою.Ціна 19000 у.о торг.  
 


  Жилий будинок в селі Княждвір.

 

Продається в селі Княждвір Коломийського району жилий деревяний будинок з 2-х кімнат і кухні. Будинок перекритий польською черепицею, санвузол душкабіна в будинку, опалення конвекторне є піч на дрова. Стайня, стодола, підвал, колодязь на 0,40 га земельної ділянки. Все загороджено. Можливий обмін на квартиру в місті Коломия.Ціна 16000 у.о торг.  
 

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10]