Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Сахарова 2-о кімнатна квартира на 1-у повнрсі 2-о поверхового цегляного будинку. Заг: 48 м.кв. Євровікна, бронідвері, євроопалення, санвузол в плитці, столярка внутрішня нова.



Ціна 18000 у.о торг.  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Леонтовича 2-о кімнатна квартира на 8-у поверсі 9-и поверхового панельного будинку не кутова. Заг: 50 м.кв. Кімнати ізольовані, столярка нова, євровікна, бронідвері, санвузол в плитці, балкон, кладовка.  



Ціна 17500 у.о.  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по бульвару Л. Українки 2-о кімнатна квартира на 2-у поверсі 2-о поверхового цегляного будинку. Заг: 41 м.кв, окремий вхід, євровікна, бронідвері, євроопалення, санвузол в плитці, підлога ламінат, балкон, місце під гараж. Можливо під комерційну діяльність ( салон, офіс, кабінет ).



Ціна 30000 у.о торг.  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Богуна 2-о кімнатна квартира на 4-у поверсі 9-и поверхового панельного будинку не кутова. Заг: 50 м.кв, всі лічильники, кімнати ізольовані, опалення конвекторне, бойлер на гарячу воду, євровікна, підлога ліноліум.



Ціна 23000 у.о торг.  
 


  Двокімнатна квартира в м.Коломия

 

Продається 2-х кімнатна квартира на 4-му поверсі цегляного 9-ти поверхового будинку заг.пл.50 м.кв, не кутова, кімнати окремі, автономне опалення, євровікна, лоджія засклена, по вул.Мазепи.



Ціна 22000 $ Торг  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Чайківського 2-о кімнатна квартира на 1-у поверсі 2-о поверхового цегляного будинку на 4-и сімї. Заг: 100 м.кв, кімнати ізольовані, підлога паркетна, опалення автономне, камін,  санвузол в плитці, велика лоджія, кладовка, підвал, земельна ділянка.



Ціна 45000 торг.  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці І. Мазепи 2-о кімнатна квартира на 4-у поверсі 5-и поверхового цегляного будинку не кутова, заг: 67,6 м.кв, будинок утеплений пінопластом 10мл, євровікна, бронідвері, євроопалення, санвузол в плитці, пілога ламінат-плитка з підогрівом, кімнати ізольовані, балкон засклений.



Ціна 37000 у.о торг.  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Стефаника 2-о кімнатна квартира на 8-у поверсі 9-и поверхового панельного будинку не кутова, кімнати ізольовані. Заг: 48 м.кв. Євровікна, євроопалення, всі лічильники, кладовка, балкон засклений.



Ціна 18000 у.о торг.  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия на площі Шевченка 2-о кімнатна квартира на 2-у поверсі 2-о поверхового цегляного будинку не кутова. Заг: 60 м.кв. Євровікна, бронідвері, євроопалення, підлога паркетна, санвузол в плитці, кухня вмонтована, стрих, підвал, балкон. Можливо для комерційної діяльності.



Ціна 45000 у.о торг.  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Леонтовича 2-о кімнатна квартира на 1-у поверсу 5-и поверхового цегляного будинку не кутова. Заг: 52 м.кв, кімнати ізольовані, євроопалення, євровікна, підлоги паркетні, санвузол в плитці, 2-і лоджії засклені склопакетом, 2-і кладовки.



Ціна 19000 у.о торг.  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Чайковського 2-о кімнатна квартира на 1-у поверсі 5-и поверхового панельного будинку не кутова. Заг: 43 м.кв, всі лічильники, кімнати ізольовані, опалення конвекторне, бойлер на гарячу воду, санвузол разом, душкабіна, підлога паркетна.



Ціна 18000 у.о торг.  
 


  Двокімнатна квартира в м.Коломия

 

Продається 2-х кімнатна квартира на 1-му поверсі 5-ти поверхового панельного будинку загальною площею 46 м.кв, не кутова, автономне опалення, євровікна, санвузол в плитці, ламінат, засклена лоджія, по вул.Яворницького.



Ціна 20000 $ Торг  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Яворницького 2-о кімнатна квартира на 3-у поверсі 9-и поверхового панельного будинку. Заг: 48 м.кв, не кутова, санвузол в плитці, підлога плитка, ковролін, кухня вмонтована, зроблений  ремонт, лоджія засклена, всі лічильники.



Ціна 20000 у.о торг.  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Прдається в місті Коломия по вулиці Коновальця 2-о кімнатна квартира на 2-у поверсі 5-и поверхового цегляного будинку не кутова. Заг: 57 м.кв кімнати ізольовані, євровікна, бронідвері, євроопалення, санвузол в плитці, підлога плитка, ламінат, нова столярка. Повний євроремонт мебльована.



Ціна 45000 у.о.  
 


  Терміново двокімнатна квартира в м.Коломия

 

Продається 2-х кімнатна квартира на 1-му поверсі 2-х поверхового цегляного будинку на 2-і сім'ї загальною площею 45 м.кв., опалення пічне, є санвузол, грядки, без ремонту по вул.Шкрібляка.



Ціна 12500 $ Торг  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Оренштайна на 2-у поверсі 2-о поверхового цегляного будинку 2-о кімнатна квартира заг: 54 м.кв, євровікна, бронідвері, євроопалення зроблений, санвузол в плитці, підлога плитка, ламінат, 2-і кладовки.



Ціна 32000 у.о торг.  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Л. Українки блище до центру 2-о кімнатна квартира на 1-у поверсі 2-о поверхового цегляного будинку ( для комерційної діяльності ). Заг: 35,8 м.кв, вікна виходять на вулицю. Євроопалення, євровікна, бронідвері, підлога плитка, ламінат, санвузол в плитці, кухня вмонтована, підвал, гараж.



Ціна 45000 у.о.  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається двокімнатна квартира на 7-у поверсі 9-и поверхового панельного будинку. Заг: 46,4 м.кв кімнати ізольовані. Євровікна, бронідвері, санвузол в плитці, євроопалення. Кухня і кімната збільшена за рахунок лоджії. Обмін на будинок в місті Коломия можливо з доплатою. 



Ціна 25000 у.о.  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия на вулиці Хмельницького 2-о кімнатна квартира на 1-у поверсі 5-и поверхового цегляного будинку. Заг: 54,5 м.кв. Євроопалення, бронідвері, санвузол в плитці, кімнати ізольовані, кухня вмонтована, лоджія засклена, сухий підвал. Можливий обмін на 1-о кімнатну квартиру в місті Коломия з доплатою.



Ціна 18000 у. о.  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия на вулиці Сахарова 2-о кімнатна квартира на 2-у поверсі 2-о поверхового цегляного будинку не кутова. За: 43,1 м.кв. Кімнати ізольовані, євровікна, бронідвері, євроопалення, підлога ламінат, санвузол в плитці, гардеробна, балкон засклений склопакетом, кухня вмонтована. Разом з меблями.



Ціна 18000 у.о.  
 

[1] [2] [3] [4] [5] [6]