Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається 2-о кімнатна квартира в місті Коломия на вулиці Богуна на 5-у поверсі 5-и поверхового цегляного будинку. Заг: 50 м.кв кімнати ізольовані,  євровікна, підлога паркетна, опалення автономне, кладовка, лоджія.Ціна 19000 у.о торг  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається 2-о кімнатна квартира на 8-у поверсі в місті Коломия на вулиці Палія в новому цегляному 10-и поверховому будинку не кутова. Заг: 74,2 м.кв, кімнати ізольовані, кухня 17 м.кв. лоджія, балкон, 2-і кладовки, поштукатурено, стяжки, євровікна, бронідвері.Ціна 22000 у.о торг.  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається 2-о кімнатна квартира в місті Коломия на площі Відродження на 2-у поверсі 3-и поверхового цегляного будинку не кутова. Заг: 59,3  м.кв, євровікна, підлога паркетна, балкон, санвузол разом, бойлер на гарячу воду, опалення пічне.Ціна 25000 у.о.  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається 2-о кімнатна квартира в місті Коломия на вулиці Б. Хмельницького на 4-у поверсі 5-и поверхового цегляного будинку не кутова. Заг: 48,2 м.кв. Кімнати ізольовані, євровікна, бронідвері, євроопалення, санвузол окремо в плитці, гідробокс, 4-и кладовки, балкон засклений. Можливий обмін на 3-и,4-и кімнатну квартиру, або півособняк з доплатою.Ціна 18500у.о.  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продаються 2-о кімнатні квартири на різних поверхах в місті Коломия в районі вулиці Богуна в новомуму цегляному утепленому 10 пінопластом 5-и поверховому будинку. Заг: 56 м.кв. Євровікна, бронідвері, стяжки, всі лічильники, лоджії засклені. Ціна 25800 у.о.  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається 2-о кімнатна квартира в місті Коломия на вулиці Мазепи блище до центру на 2-у поверсі 2-о поверхового цегляного будинку. Заг: 42,5 м.кв, кухня 12 м.кв, балкон, підвал, вода і каналізація центральні, опалення пічне, підлога паркетна, євровікна, бронідвері.Ціна 15000 у.о торг.  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається 2-о кімнатна квартира в місті Коломия на вулиці Чайковського. Заг: 44 м.кв не кутова на 3-у поверсі 5-и поверхового панельного будинку. Євровікна, бронідвері, євроопалення, санвузол в плитці,  підлога ламінат, кухня вмонтована, балкон засклений.Ціна 20000 у.о торг.  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається 2-о кімнатна квартира в місті Коломия на вулиці Ст. Бандери на 3-у поверсі 4-х поверхового цегляного будинку не кутова. Заг: 44 м.кв. Євровікна, бронідвері, євроопалення, всі лічильники, с/в разом, підлога паркетна, кладовка, балкон.Ціна 17500 у.о.  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається 2-о кімнатна квартира в місті Коломия на вулиці Чайковського. Заг: 50,8 м.кв, кухня 8 м.кв. Квартира  не кутова на 4-у поверсі 5-и поверхового панельного будинку. Євроопалення, євровікна, бронідвері,  підлога-дошка, санвузол в плитці, 2-і кладовки, балкон засклений. Можливий обмін на 1-о кімнатну квартиру з доплатою.Ціна 22000 торг.  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається 2-о кімнатна квартира в місті Коломия на вулиці Палія в цегляному 5-и поверховому будинку на 1-у поверсі. Заг: 44 м.кв. Всі лічильники, автономне опалення, кладовка.Ціна 16000 у.о.  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається 2-о кімнатна квартира в місті Коломия на вулиці Леонтовича в новому зданому в експлуатацію цегляному 6-и поверховому будинку на 6-у поверсі не кутова. Заг: 52 м.кв. кімнати ізольовані, євровікна, бронідвері, всі лічильники, поштукатурено, стяжки.Ціна 15000 у.о.  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається 2-о кімнатна квартира в місті Коломия на вулиці Чайковського  на 4-у поверсі 5-и поверхового цегляного будинку. Заг: 46,4 м.кв. Євроопалення, санвузол в плитц, столярка внутрішня нова, підлога утеплена, квартира мебльована.Ціна 18000 у.о торг.  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається 2-о кімнатна квартира в місті Коломия на вулиці Яворницького на 1-у поверсі 9-и поверхового панельного будинку не кутова. Заг: 49 м.кв. Євроопалення, євровікна, бронідвері, підлога паркетна, санвузол окремо в плитці, кімнати ізольовані, лоджія засклена, внутрішня столярка нова.Ціна 22500 у.о торг.  
 


  Двокімнатна квартира в м,Коломия

 

Продається 2-х кімнатна квартира на 5-му поверсі 5-ти поверхового цегляного будинку в місті Коломия на Мазепи.Заг.пл.49 м.кв., кімнати ізольовані в районі маг.Ельдорадо.Ціна 21000 $ торг  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається 2-о кімнатна квартира на 2-у поверсі 4-х поверхового цегляного будинку в місті Коломия на вулиці Чайковського район магазину 555. Заг: 54 м.кв не кутова, підлога паркетна, опалення пічне, кімнати не прохідні, підвал великий сухий.Ціна 22000 торг.  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається 2-о кімнатна квартира в місті Коломия на вулиці Шкрумеляка на 5-у поверсі 6-и поверхового нового зданого в експлуатацію цегляного будигку, не кутова. Заг: 105 м.кв, всі лічильники, підлога з підогрівом, квартира 2-о ярусна, дахові вікна  вкладені, гіпсокартони, 5 куб дошки. Ціна 25000 у.о.  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається 2-о кімнатна квартира в місті Коломия на вулиці Мазепи на 3-у поверсі 9-и поверхового цегляного будинку, не кутова. Заг:55,9 м.кв, підлога паркетна, 3-и балкони, кімнати ізольовані, всі лічильники підлоги паркетні, санвузол окремо, кладовка.Ціна 23000 у.о торг.  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається 2-о кімнатна квартира в місті Коломия на площаді Відродження центр міста на 2-у поверсі 3-и поверхового будинку . Заг: 59,2 м.кв. Євровікна, підлога-паркетна, опалення пічне, санвузол разом в плитці, бойлер на гарячу воду, балкон, 2-а входи.Ціна 25000 у.о.  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається 2-о кімнатна квартира в місті Коломия на вулиці Чайківського в новому зданому в експлуатацію жилому будинку на 8-у поверсі 10-и поверхового будинку. Заг: 62 м.кв. Євровікна, бронідвері, євроопалення, санвузол в плитці,підлоги з підогрівом, кладовка, лоджія засклена. Квартира мебльована.Ціна 45000 у.о торг.  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається 2-о кімнатна квартира на 5-у поверсі 5-и поверхового  кооперативного панельного будинку в місті Коломия на вулиці Богуна. аг: 45 м.кв, не кутова, євровікна, євроопалення, підлога паркетна, кімнати ізольовані, балкон засклений, підвал.Ціна 18000 у.о торг.  
 

[1] [2] [3] [4] [5] [6]