Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається 2-о кімнатна квартира в місті Коломия на вулиці Чайковського  на 4-у поверсі 5-и поверхового цегляного будинку. Заг: 46,4 м.кв. Євроопалення, санвузол в плитц, столярка внутрішня нова, підлога утеплена, квартира мебльована.Ціна 18000 у.о торг.  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається 2-о кімнатна квартира в місті Коломия на вулиці Ст. Бандери. Заг: 45 м.кв на 3-у поверсі 5-и поверхового панельного будинку не кутова. Опалення автономне, кімнати ізольовані, всі лічильники, кладовка, балкон, підвал.Ціна 18000 у.о торг.  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається 2-о кімнатна квартира в місті Коломия на вулиці Яворницького на 1-у поверсі 9-и поверхового панельного будинку не кутова. Заг: 49 м.кв. Євроопалення, євровікна, бронідвері, підлога паркетна, санвузол окремо в плитці, кімнати ізольовані, лоджія засклена, внутрішня столярка нова.Ціна 25000 у.о торг.  
 


  Двокімнатна квартира в м,Коломия

 

Продається 2-х кімнатна квартира на 5-му поверсі 5-ти поверхового цегляного будинку заг.пл.49 м.кв., кімнати ізольовані в районі маг.Ельдорадо.Ціна 21000 $ торг  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається 2-о кімнатна квартира на 2-у поверсі 4-х поверхового цегляного будинку в місті Коломия на вулиці Чайковського район магазину 555. Заг: 54 м.кв не кутова, підлога паркетна, опалення пічне, кімнати не прохідні, підвал великий сухий.Ціна 22000 торг.  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається 2-о кімнатна квартира в місті Коломия на вулиці Сахарова на 2-у поверсі 2-о поверхового цегляного будинку. Заг: 44 м.кв. Євровікна, бронідвері, євроопалення, санвузол в плитці, сигналізація, підлога ламінат, кухня вмонтована, мебльована сучасними меблями.Ціна 20000 у.о торг.  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається 2-о кімнатна квартира в місті Коломия на вулиці Шкрумеляка на 5-у поверсі 6-и поверхового нового зданого в експлуатацію цегляного будигку, не кутова. Заг: 105 м.кв, всі лічильники, підлога з підогрівом, квартира 2-о ярусна, дахові вікна  вкладені, гіпсокартони, 5 куб дошки. Ціна 25000 у.о.  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається 2-о кімнатна квартира в місті Коломия на вулиці Мазепи на 3-у поверсі 9-и поверхового цегляного будинку, не кутова. Заг:55,9 м.кв, підлога паркетна, 3-и балкони, кімнати ізольовані, всі лічильники підлоги паркетні, санвузол окремо, кладовка.Ціна 20000 у.о торг.  
 


  Терміново двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається 2-о кімнатна квартира в місті Коломия на вулиці Крипякевіча на 4-у поверсі 5-и поверхового цегляного будинку. Заг: 54 м.кв. Євроопалення, євровікна, підлога паркетна, кімнати ізольовані, 2-а балкони, санвузол окремо в плитці.Ціна 21500 у.о .Торг  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається 2-о кімнатна квартира в місті Коломия на площаді Відродження центр міста на 2-у поверсі 3-и поверхового будинку . Заг: 59,2 м.кв. Євровікна, підлога-паркетна, опалення пічне, санвузол разом в плитці, бойлер на гарячу воду, балкон, 2-а входи.Ціна 25000 у.о.  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається 2-о кімнатна квартира в місті Коломия на вулиці Чайківського в новому зданому в експлуатацію жилому будинку на 8-у поверсі 10-и поверхового будинку. Заг: 62 м.кв. Євровікна, бронідвері, євроопалення, санвузол в плитці,підлоги з підогрівом, кладовка, лоджія засклена. Квартира мебльована.Ціна 45000 у.о торг.  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається 2-о кімнатна квартира на 5-у поверсі 5-и поверхового  кооперативного панельного будинку в місті Коломия на вулиці Богуна. аг: 45 м.кв, не кутова, євровікна, євроопалення, підлога паркетна, кімнати ізольовані, балкон засклений, підвал.Ціна 18000 у.о торг.  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається 2-о кімнатна квартира в місті Коломия на вулиці Леонтовича на 2-у поверсі 9-и поверхового панельного будинку не кутова. Заг: 49,7 м.кв. Євроопалення, євровікна, бронідвері, санвузол в плитці, балкон засклений склопакетом, кімнати ізольовані. Можливий обмін на цегляний особняк з доплатою, або на 3-и кімнатну квартиру в цьому ж районі, може бути без ремонту.Ціна 20000 у.о.  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається 2-о кімнатна квартира в місті Коломия на вулиці Хмельницького на 1-у поверсі 5-и поверхового цегляного будинку не кутова.Заг: 43,8 м.кв, кімнати ізольовані, євровікна, бронідвері, санвузол в плитці, кладовка, всі лічильники.Ціна 17000 у.о торг.  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається 2-о кімнатна квартира в місті Коломия на вулиці Леонтовича на 8-у поверсі 9-и поверхового панельного будинку не кутова. Заг: 50 м.кв. Євровікна, бронідвері, внутрішня столярка міняна, санвузол окремо в плитці, лоджія. Можливий обмін на 1-о кімнатну квартиру з доплатою.Ціна 20000 у. о торг.  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається 2-о кімнатна квартира на 1-у поверсі 4-х поверхового цегляного будинку не кутова на вулиці Лисенка. Заг: 43 м.кв. євровікна, євроопалення, санвузол в плитці, кухня вмонтована. Можливий обмін на півособняк, особняк з доплатою.Ціна 21500 у.о торг.  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається 2-о кімнатна квартира на 3-у поверсі цегляного будинку в місті Коломия на вулиці Шкрумеляка. Заг: 46 м.кв. Вся столярка нова деревяна, підлога паркетна, санвузол в плитці, кухня вмонтована з масиву, котел на опалення, колонка на гарячу воду, балкон засклений.Ціна 23500 у.о торг.  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається 2-о кімнатна квартира в місті Коломия на вулиці Шкрумеляка на 2-у поверсі 3-и поверхового цегляного будинку. Заг: 46 м.кв. Євровікна, бронідвері, євроопалення, внутрішня столярка нова,  підлога паркета, санвузол в плитці, кладовка, балкон. Можливий обмін на 3-и кімнатну квартиру з доплатою.Ціна 22000 у.о.  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається 2-о кімнатна квартира в місті Коломия на вулиці Січових Стрільців біля магазину Єлектрон на 3-у поверсі 9-и поверхового цегляного будинку не кутова. Заг: 50 м.кв. євроопалення, підлога паркетна, бронідвері, євровікна, балкон засклений, кімнати ізольвані, санвузол в плитці. Ціна 25000 у.о.  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається двокімнатна квартира в місті Коломия на вулиці Крипякевіча на 4-у поверсі 5-и поверхового цегляного будинку.Заг: 56,4 м.кв кімнати ізольовані, підлога паркетна, євровікна,бронідвері, євроопалення.Ціна 21000 у.о.  
 

[1] [2] [3] [4] [5] [6]