Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Чайковського 2-о кімнатна квартира на 1-у поверсі 5-и поверхового панельного будинку не кутова. Заг: 43 м.кв, всі лічильники, кімнати ізольовані, опалення конвекторне, бойлер на гарячу воду, санвузол разом, душкабіна, підлога паркетна.Ціна 18000 у.о торг.  
 


  Двокімнатна квартира в м.Коломия

 

Продається 2-х кімнатна квартира на 1-му поверсі 5-ти поверхового панельного будинку загальною площею 46 м.кв, не кутова, автономне опалення, євровікна, санвузол в плитці, ламінат, засклена лоджія, по вул.Яворницького.Ціна 20000 $ Торг  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Яворницького 2-о кімнатна квартира на 3-у поверсі 9-и поверхового панельного будинку. Заг: 48 м.кв, не кутова, санвузол в плитці, підлога плитка, ковролін, кухня вмонтована, зроблений  ремонт, лоджія засклена, всі лічильники.Ціна 20000 у.о торг.  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Прдається в місті Коломия по вуоиці Коновальця 2-о кімнатна квартира на 2-у поверсі 5-и поверхового цегляного будинку не кутова. Заг: 57 м.кв кімнати ізольовані, євровікна, бронідвері, євроопалення, санвузол в плитці, підлога плитка, ламінат, нова столярка. Повний євроремонт мебльована.Ціна 45000 у.о.  
 


  Терміново двокімнатна квартира в м.Коломия

 

Продається 2-х кімнатна квартира на 1-му поверсі 2-х поверхового цегляного будинку на 2-і сім'ї загальною площею 45 м.кв., опалення пічне, є санвузол, грядки, без ремонту по вул.Шкрібляка.Ціна 12500 $ Торг  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Оренштайна на 2-у поверсі 2-о поверхового цегляного будинку 2-о кімнатна квартира заг: 54 м.кв, євровікна, бронідвері, євроопалення зроблений, санвузол в плитці, підлога плитка, ламінат, 2-і кладовки.Ціна 32000 у.о торг.  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Л. Українки блище до центру 2-о кімнатна квартира на 1-у поверсі 2-о поверхового цегляного будинку ( для комерційної діяльності ). Заг: 35,8 м.кв, вікна виходять на вулицю. Євроопалення, євровікна, бронідвері, підлога плитка, ламінат, санвузол в плитці, кухня вмонтована, підвал, гараж.Ціна 45000 у.о.  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Петлюри 2-о кімнатна квартира на 7-у поверсі 9-и поверхового панельного будинку. Заг: 50 м.кв. Євроопалення, євровікна, внутрішня столярка деревяна, санвузол в плитці, кухня вмонтована, 2-а балкони засклені склопакетом, кімнати ізольовані, квартира продається з  меблями, та  побутовою технікою.Ціна 25000 у.о торг.  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається двокімнатна квартира на 7-у поверсі 9-и поверхового панельного будинку. Заг: 46,4 м.кв кімнати ізольовані. Євровікна, бронідвері, санвузол в плитці, євроопалення. Кухня і кімната збільшена за рахунок лоджії. Обмін на будинок в місті Коломия можливо з доплатою. Ціна 25000 у.о.  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия на вулиці Хмельницького 2-о кімнатна квартира на 1-у поверсі 5-и поверхового цегляного будинку. Заг: 54,5 м.кв. Євроопалення, бронідвері, санвузол в плитці, кімнати ізольовані, кухня вмонтована, лоджія засклена, сухий підвал.Ціна 22000 у. о торг.  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия на вулиці Сахарова 2-о кімнатна квартира на 2-у поверсі 2-о поверхового цегляного будинку не кутова. За: 43,1 м.кв. Кімнати ізольовані, євровікна, бронідвері, євроопалення, підлога ламінат, санвузол в плитці, гардеробна, балкон засклений склопакетом, кухня вмонтована. Разом з меблями.Ціна 18000 у.о.  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия на вулиці Заньковецької 2-о кімнатна квартира на 9-у поверсі 9-и поверхового цегляного будинку не кутова. Заг: 51 м.кв, євроопалення, підлога паркетна, лодія засклена, кладовка. Зроблений косетичний ремонт.Ціна 23000 у.о торг.  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Терміново продається 2-о кімнатна квартира в місті Коломия на вулиці Леонтовича на 2-у поверсі 9-и поверхового цегляного будинку. Заг: 46 м.кв, кімнати ізольовані, євровікна, бронідвері, євроопалення, підлога паркетна, лоджія і балкон засклені, 2-і кладовки, разом з меблями.Ціна 18500 у.о торг.  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається 2-о кімнатна квартира в місті Коломия на вулиці Сахарова на 1-у поверсі 2-о поверхового цегляного будинку. Заг: 44,3 м.кв. Фасад утеплений пінопластом, євровікна, бронідвері, євроопалення, санвузол окремо в сучасній плитці, підлога з підогрівом, в кімнатах ламінат, кухня вмонтована, підвал, кладовка, сарай. Квартира продається разом з меблями та побутовою технікою. На вікнах грати.Можлива добудова.Ціна 19500 торг.  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається 2-о кімнатна квартира в місті Коломия на вулиці Стефаника на 8-у поверсі 9-и поверхового панельного будинку. Заг: 52,8 м.кв, 2-а балкони засклані склопакетом, євроопалення, євровікна, бронідвері, кімнати ізольовані, кладовка. Можливий обмін на жилий особняк, або півособняк в місті Коломия.Ціна 25000 у.о торг.  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається 2-о кімнатна квартира на 2-у поверсі 2-о поверхового цегляного будинку не кутова в місті Коломия на вулиці Сахарова. Заг: 41,5 м.кв опалення пічне, колонка на гарячу воду, підлога деревяна, бронідвері, балкон, кімнати не перехідні на подвірї є металевий гараж.Ціна 15000 у.о торг.  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається 2-о кімнатна квартира на 2-у поверсі 9-и поверхового цегляного нового зданого в експлуатацію жилого  будинку  в місті Коломия на вулиці Чайковського. Заг: 65,8 м.кв не кутова. Кімнати ізольовані, 2-а балкони, кладовка, санвузол в плитці, підлога ламінат-плитка, опалення сучасне, кухня вмонтована. Зроблений сучасний євроремонт, мебльована. Ціна 45000 у.о.  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається 2-о кімнатна квартира на 9-у поверсі 9-и поверхового цегляного будинку в місті Коломия на вулиці Мазепи в районі ресторану Гомін. Заг: 42,8 м.кв кімнати ізольовані, всі лічильники, санвузол окремо,балкон. Дах зроблений.Ціна 14000 у.о.  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається 2-о кімнатна квартира в місті Коломия на вулиці Богуна на 5-у поверсі 5-и поверхового цегляного будинку. Заг: 50 м.кв кімнати ізольовані,  євровікна, підлога паркетна, опалення автономне, кладовка, лоджія.Ціна 19000 у.о .  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається 2-о кімнатна квартира на 8-у поверсі в місті Коломия на вулиці Палія в новому цегляному 10-и поверховому будинку не кутова. Заг: 74,2 м.кв, кімнати ізольовані, кухня 17 м.кв. лоджія, балкон, 2-і кладовки, поштукатурено, стяжки, євровікна, бронідвері.Ціна 22000 у.о торг.  
 

[1] [2] [3] [4] [5] [6]