Терміново двокімнатна квартира в м.Коломия

 

Продається 2-х кімнатна квартира на 5-му поверсі 5-ти поверхового цегляного нового і заселеного будинку в центі міста, загальною площею 68 м.кв., 2-а балкони, квартира на 2-і сторони, всі лічильники, сирець.Ціна 28000 $ Торг  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Привокзальна 2-о кімнатна квартира на 1-у поверсі 4-и поверхового цегляного будинку не кутова. Заг: 40,1 м.кв, кімнати ізольовані, підлога деревяна, котел, колонка, сухий підвал, високий цоколь, будинок оздоблений. Можливий обмін на 1-о кімнатну квартиру з доплатою.Ціна 23000 у.о торг.  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Довбуша 2-о кімнатна квартира на 2-у поверсі 5-и поверхового панельного будинку не кутова. Заг: 45 м.кв, кладовка, балкон.Ціна 17000 у.о.  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продаються в місті Коломия по вулиці Шевченка 2-о кімнатні квартири в новому зданому в експлуатацію будинку. Заг: 72 м.кв, всі комунікації підведені, євровікна, бронідвері, металопластикові вікна, всі лічильники, стіни поштукатурені.Ціна 480 у.о 1 м.кв.  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Театральна 2-о кімнатна квартира на 2-у поверсі 3-и поверховго цегляного будинку. Заг: 60 м.кв, євровікна, бронідвері, євроопалення, підлога ламінат, санвузол в плитці.Ціна 30000 у.о.  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Переяславська 2-о кімнатна квартира на 2-у поверсі 2-о поверхового цегляного будинку. Заг: 40 м.кв. Євровікна, бронідвері, євроопалення, підлога ламінат, санвузол в плитці, балкон є місце для парковки автомобіля. Можливий обмін на жилий будинок в селі н. Вербіж.Ціна 25000 у.о.  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Слободівни в цегляному будинку на 3-и сімї 2-о кімнатна квартира заг: 46,9 м.кв всі комунікації центральні приватизована земельна ділянка для будівництва 648 м.кв. Можливий обмін на 1-о кімнатну квартиру з доплатою.Ціна 30000 у.о.  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Пекарський ( центр міста ) 2-о кімнатна квартира на 3-у поверсі 4-х поверхового нового зданого в експлуатацію жилого будинку. Заг: 70,5 м.кв, євровікна, бронідвері, всі лічильники.Ціна 35000 у.о.  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Богуна 2-о кімнатна квартира на 4-у поверсі 5-и поверхового кооперативного будинку. Заг: 49 м.кв, сучасне опалення, склопакети, санвузол в плитці ,лоджія саклена склопакетом. Можливий обмін на 2-о кімнатну квартиру на 2-у поверсі, може бути без ремонту, бажано навколо 4-ї школи.Ціна 25000 у.о.  
 


  Двокімнатна квартира в м.Коломия

 

Продається 2-х кімнатна квартира на 3-му поверсі 9-ти поверхового будинку заг.пл. 50м.кв., не кутова, кімнати ізольовані, автономне опалення, євровікна, санвузол в плитці, кладовка, хороший житловий стан по вул.Яворницького. Ціна 22900 $ Торг  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Яворницького 2-о кімнатна квартира на 2-у поверсі панельного будинку не кутова. Заг: 48 м.кв. Євровікна , бронідвері, підлога паркетна, євроопалення, санвузол в плитці, кухня і шафи купе  вмонтовані. Ціна 30000 у.о.  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Січових Стрільців біля площі Скорботи 2-о кімнатна квартира на 2-у поверсі 5-и поверхового цегляного будинку не кутова. Заг: 42 м.кв, сучасне опалення, підлога паркетна, балкон, санвузол окремо.Ціна 24000 у.о торг.  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Леонтовича 2-о кімнатна квартира на 5-у поверсі 9-и поверхового панельного будинку не кутова. Заг: 50 м.кв. євровікна, сучасне опалення, санвузол в плитці, підлога плитка-ламінат, балкон засклений склопакетом, кухня вмонтована, кімнати мебльовані.Ціна 24800 у.о торг.  
 


  Двокімнатна квартира в м.Коломия

 

Продається 2-х кімнатна квартира на 5-му поверсі 6-ти поверхового цегляного нового будинку в центрі міста, загальною площею 60м.кв., кімнати ізольовані, сучасне планування, хороший ремонт, автономне опалення,  після ремонту ніхто не проживав.Ціна 38000 $ Торг  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

2-о кімнатна квартира на 4-у поверсі 5-и поверхового цегляного будинку. Заг: 67,6 м.кв.Євровікна, бронідвері, євроопалення,підлога ламінат-плитка,санвузол в плитці,балкон утеплений засклений, фасад утеплени пінопласт 10.Територія оздоблена, все загороджено є місце для парковки.Ціна 31000 у.о.  
 


  Терміново двокімнатна квартира в м.Коломия

 

Продається 2-х кімнатна квартира на 2-му поверсі 4-х поверхового нового будинку(зданий в експлуатацію і заселений) загальною площею 58 м.кв., не кутова, автономне опалення, сучасний євроремонт, велика засклена лоджія, з меблями та побутовою технікою, в районі автостанції.Ціна 39900 $ Торг  
 


  Двокімнатна квартира в м.Коломия

 

Продається 2-х кімнатна квартира на 2-му поверсі 4-х поверхового цегляного нового будинку (зданий в експлуатацію) заг.пл.60 м.кв., не кутова, автономне опалення, євровікна, броньовані вхідні двері, зроблено сучасний евроремонт по вул.С.Стрільців.Ціна 39000 $  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Лисенка 2-о кімнатна квартира на 3-у поверсі 5-и поверхового цегляного будинку. Заг: 40 м.кв, автономне опалення, підлога паркетна, всі лічильники, балкон. Разом з меблями.Ціна 17000 євро  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Петлюри 2-о кімнатна квартира на 2-у поверсі нового 5-и поверхового цегляного будинку, зданого в експлуатацію не кутова. Заг: 64 м.кв, євровікна, бронідвері, кімнати ізольовані, підлога з підогрівом, лоджія засклена склопакетом, балкон.Ціна 32000 у.о.  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Стефаника 2-о кімнатна квартира на 3-у поверсі 5-и поверхового панельного будинку не кутова. Заг: 44,5 м.кв. Євроопалення, бронідвері, євровікна, санвузол в плитці, підлога ламінат, балкон засклений склопакетом, разом з меблями.Ціна 26000 у.о торг.  
 

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7]