Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається 2-о кімнатна квартира в місті Коломия на вулиці Сахарова на 1-у поверсі 2-о поверхового цегляного будинку. Заг: 44,3 м.кв. Фасад утеплений пінопластом, євровікна, бронідвері, євроопалення, санвузол окремо в сучасній плитці, підлога з підогрівом, в кімнатах ламінат, кухня вмонтована, підвал, кладовка, сарай. Квартира продається разом з меблями та побутовою технікою. На вікнах грати.Можлива добудова.Ціна 19500 торг.  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається 2-о кімнатна квартира в місті Коломия на вулиці Стефаника на 8-у поверсі 9-и поверхового панельного будинку. Заг: 50 м.кв, 2-а балкони засклані склопакетом, євроопалення, євровікна, бронідвері, кімнати ізольовані, кладовка. Можливий обмін на жилий особняк, або півособняк в місті Коломия.Ціна 25000 у.о торг.  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия  на вулиці Ст. Бандери 2-о кімнатна квартира на 4-у поверсі 4-х поверхового цегляного будинку, дах шатровий, не кутова. Заг: 43,6 м.кв. Євровікна, опалення конвекторне, колонка на гарячу воду, підлога паркетна, 2-і кладовки, балкон, всі лічильники.Ціна 13500 у.о.  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається 2-о кімнатна квартира на 2-у поверсі 2-о поверхового цегляного будинку не кутова в місті Коломия на вулиці Сахарова. Заг: 41,5 м.кв опалення пічне, колонка на гарячу воду, підлога деревяна, бронідвері, балкон, кімнати не перехідні на подвірї є металевий гараж.Ціна 16000 у.о торг.  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається 2-о кімнатна квартира в місті Коломия на вулиці І. Мазепи район ресторану Гомін на 2-у поверсі 5-и повнрхового цегляного будинку. Заг: 54 м.кв кімнати ізольовані, 2-а балкони, підлога паркетна, не кутова, євроопаленя, євровікна, санвузол в плитці.Ціна 22000 у.о.  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається 2-о кімнатна квартира на 2-у поверсі 9-и поверхового цегляного нового зданого в експлуатацію жилого  будинку  в місті Коломия на вулиці Чайковського. Заг: 65,8 м.кв не кутова. Кімнати ізольовані, 2-а балкони, кладовка, санвузол в плитці, підлога ламінат-плитка, опалення сучасне, кухня вмонтована. Зроблений сучасний євроремонт, мебльована. Ціна 45000 у.о.  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається 2-о кімнатна квартира на 9-у поверсі 9-и поверхового цегляного будинку в місті Коломия на вулиці Мазепи в районі ресторану Гомін. Заг: 42,8 м.кв кімнати ізольовані, всі лічильники, санвузол окремо,балкон. Дах зроблений.Ціна 12000 у.о.  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається 2-о кімнатна квартира в місті Коломия на пл. Привокзальній. Заг: 48 м.кв. на 5-у поверсі 5-и поверхового цегляного будинку не кутова, дах шатровий, кімнати ізольовані, автономне опалення, котел на гарчу воду, всі лічильники, 3-и кладовки, балкон засклений.Ціна 18000 у.о торг.  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається 2-о кімнатна квартира в місті Коломия на вулиці Богуна на 5-у поверсі 5-и поверхового цегляного будинку. Заг: 50 м.кв кімнати ізольовані,  євровікна, підлога паркетна, опалення автономне, кладовка, лоджія.Ціна 20000 у.о .  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається 2-о кімнатна квартира на 8-у поверсі в місті Коломия на вулиці Палія в новому цегляному 10-и поверховому будинку не кутова. Заг: 74,2 м.кв, кімнати ізольовані, кухня 17 м.кв. лоджія, балкон, 2-і кладовки, поштукатурено, стяжки, євровікна, бронідвері.Ціна 22000 у.о торг.  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається 2-о кімнатна квартира в місті Коломия на площі Відродження на 2-у поверсі 3-и поверхового цегляного будинку не кутова. Заг: 59,3  м.кв, євровікна, підлога паркетна, балкон, санвузол разом, бойлер на гарячу воду, опалення пічне.Ціна 25000 у.о.  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається 2-о кімнатна квартира в місті Коломия на вулиці Б. Хмельницького на 4-у поверсі 5-и поверхового цегляного будинку не кутова. Заг: 48,2 м.кв. Кімнати ізольовані, євровікна, бронідвері, євроопалення, санвузол окремо в плитці, гідробокс, 4-и кладовки, балкон засклений. Можливий обмін на 3-и,4-и кімнатну квартиру, або півособняк з доплатою.Ціна 18500у.о.  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продаються 2-о кімнатні квартири на різних поверхах в місті Коломия в районі вулиці Богуна в новомуму цегляному утепленому 10 пінопластом 5-и поверховому будинку. Заг: 56 м.кв. Євровікна, бронідвері, стяжки, всі лічильники, лоджії засклені. Ціна 25800 у.о.  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається 2-о кімнатна квартира в місті Коломия на вулиці Мазепи блище до центру на 2-у поверсі 2-о поверхового цегляного будинку. Заг: 42,5 м.кв, кухня 12 м.кв, балкон, підвал, вода і каналізація центральні, опалення пічне, підлога паркетна, євровікна, бронідвері.Ціна 15000 у.о торг.  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається 2-о кімнатна квартира в місті Коломия на вулиці Чайковського. Заг: 44 м.кв не кутова на 3-у поверсі 5-и поверхового панельного будинку. Євровікна, бронідвері, євроопалення, санвузол в плитці,  підлога ламінат, кухня вмонтована, балкон засклений.Ціна 20000 у.о торг.  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається 2-о кімнатна квартира в місті Коломия на вулиці Чайковського. Заг: 50,8 м.кв, кухня 8 м.кв. Квартира  не кутова на 4-у поверсі 5-и поверхового панельного будинку. Євроопалення, євровікна, бронідвері,  підлога-дошка, санвузол в плитці, 2-і кладовки, балкон засклений. Можливий обмін на 1-о кімнатну квартиру з доплатою.Ціна 22000 торг.  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається 2-о кімнатна квартира в місті Коломия на вулиці Палія в цегляному 5-и поверховому будинку на 1-у поверсі. Заг: 44 м.кв. Всі лічильники, автономне опалення, кладовка.Ціна 16000 у.о.  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається 2-о кімнатна квартира в місті Коломия на вулиці Леонтовича в новому зданому в експлуатацію цегляному 6-и поверховому будинку на 6-у поверсі не кутова. Заг: 52 м.кв. кімнати ізольовані, євровікна, бронідвері, всі лічильники, поштукатурено, стяжки.Ціна 15000 у.о.  
 


  Двокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається 2-о кімнатна квартира в місті Коломия на вулиці Яворницького на 1-у поверсі 9-и поверхового панельного будинку не кутова. Заг: 49 м.кв. Євроопалення, євровікна, бронідвері, підлога паркетна, санвузол окремо в плитці, кімнати ізольовані, лоджія засклена, внутрішня столярка нова.Ціна 22500 у.о торг.  
 


  Двокімнатна квартира в м,Коломия

 

Продається 2-х кімнатна квартира на 5-му поверсі 5-ти поверхового цегляного будинку в місті Коломия на Мазепи.Заг.пл.49 м.кв., кімнати ізольовані в районі маг.Ельдорадо.Ціна 21000 $ торг  
 

[1] [2] [3] [4] [5] [6]