Cадова ділянка в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Пушкіна в кооперативі Мічурінець приватизована садова ділянка 0,0640 га з цегляним садовим будинком.Ціна 5500 у.о.  
 


  Садова ділянка в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Довбуша приватизована земельна ділянка 0,06 га попри центральну дорогу.світло, вода, каналізація проходить попри ділянку. Можлива для комерційної діяльності.Ціна 40000 у.о.  
 


  Дача в м. Коломиї.

 

Продається в м. Коломия по вулиці Довбуша зупинка Грушка садова ділянка 0,064 га приватизована з цегляним 2-о поверховим будинком з 2-х кімнат в середині поштукатурено.Гараж в будинку,сад.Ціна 7500 у.о.  
 


  Садова ділянка в м. Коломия.

 

Продається приватизована садова ділянка в місті Коломия по вулиці Пушкіна район паливного складу. Заг: 0,12 га з садовим будиночком, світло проведене, газ проходить попри ділянку.Ціна 12000 у.о.  
 


  Садова ділянка в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Довбуша в масиві Коломийка перший поворот наліво після зупинки Грушка приватизована земельна ділянка 0,12 га. Світло поруч з ділянкою, вулиця забудовується.Ціна 5000 у.о.  
 


  Садовий будинок в с. Сопів.

 

Продається в селі Сопів по ваулиці Польова ( район газобалонної станції ) садовий будинок з приватизованою земельною ділянкою 0,06 га є колодязь, вбиральня, світло підведено.Ціна 3000 у.о.  
 


  Садовий будинок в с. Сопів

 

Продається в селі Сопів садовий деревяний будинок на приватизованій земельній ділянці 0,06 га. Проведено світло є колодязь, вбиральня. Газ проходить попри ділянку.Ділянка знаходиться за газобалонною станцією. Можливе будівництво жилого будинку.Ціна 3000 у.о.  
 


  Дача в с. Пядики.

 

Продається приватизована  садова ділянка 0,0792 га в садовому товаристві Урожай з незавершеним 2-о поверховим будинком. Заг: 94,3 м.кв, перекриття панельні,накритий шифером, є колонка підвал. Світло, газ  поруч з ділянкою.Ціна 10000 у.о.  
 


  Садовий будинок в с. Ценява.

 

Продається цегляний жилий 1/5 поверховий будинок заг: 66,1 м.кв в селі Ценява вул. Гостинець. Накритий алюцинком, євровікна, євроопалення, камін, 3-и кімнати, кухня, веранда, підвал, балкон, санвузол в будинку, підлога дошка під лак. Будинок побудований на 0,12 га приватизованої ділянки, все загороджено.Ціна 25000 у.о торг.  
 


  Садовий будинок в місті Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Довбуша ( зупинка Грушка ) цегляний садовий будинок, опалення пічне, світло підведене, колонка на воду на приватизованій земельній ділянці 0,06 га. Газ проходить попри ділянку.Ціна 4000 у.о.  
 


  Садовий будинок в селі Сопів.

 

Продається садовий будинок в селі Сопів на приватизованій земельній ділянці 0,06 га, світло, колодязь, септік. Газ проходить попри ділянку. Ділянка знаходиться недалеко від Вербіжського мосту.Ціна 5000 у.о торг.  
 


  Садова ділянка в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Пушкіна садова приватизована ділянка 0,06 га район вулиці Леонтовича. комунікації поруч з ділянкою.Ціна 4000 у.о.  
 


  Дачний будинок в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Пушкіна дачний деревяний будинок на приватизованій земельній ділянці 0,06 га. Світло підведене.Ціна 4000 у.о.  
 


  Садовий будинок в с. Сопів.

 

Продається в селі Сопів цегляний 2-о поверховий будинок на приватизованій земельній ділянці 0,08 га, колодязь, світло проведено, газ поруч з будинком, гараж в будинку, засклений. Річка, ліс поруч.Ціна 10000 у.о.  
 


  Садовий будинок в місті Коломия.

 

Продається деревяний  садовий будинок в місті Коломия в районі водоканалу товариство Смерічка. Світло, газ проходить попри ділянку. На приватизованій земельній ділянці 0,12 га.Ціна 6000 у.о.  
 


  Садова ділянка в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия на вулиці Довбуша зупинка Грушка приватизована садова ділянка 0,06 га з дачним деревяним будинком ударена колонка на воду.Ціна 2500 у.о.  
 


  Садовий будинок в селі Н.Вербіж.

 

Продається цегляний садовий будинок в селі Нижній Вербіж на приватизованій земельній ділянці 0,06 гаЦіна 6000 у.о.  
 


  Садовий будинок в м. Коломия.

 

Продається  жилий цегляний поштукатурений садовий будинок в селі Сопів в районі газовні на 0,68 га приватизованої ділянки. 1-а кімната, кухня, коридор, газ проведений, опалення конвекторне, пічне є підвал, проведена вода з криниці цегляний гараж, сарай. Можливий обмін на автомобіль з доплатою.Ціна 15000 у.о торг.  
 


  Садовий будинок в м. Коломия.

 

Продається садовий 1,5 поверховий цегляний будинок в місті Коломия на вулиці Довбуша. Світло підведене, підвал на приватизованій земельній ділянці 0,06 Газ проходить попри ділянку, є колонка.Ціна 10000 торг.  
 


  Садовий будинок в м. Коломия.

 

Продається садовий будинок в місті Коломия на вулиці Довбуша 139 зупинка Грушка. Цегляний будинок 7,22 на 4,65 опалення пічне на приватизованій земельній ділянці 0,06 га. Коридор, кухня, кімната. Оформлення документів за рахунок власника.Ціна 5000 у.о.  
 

[1] [2]