Дачний будинок в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Довбуша зупинка Грушка дачний будинок з кімнати і кухні  є госпприбудови, проведене світло, колонка на воду, газ проходить по дорозі на приватизованій земельній ділянці 0,06 га.Ціна 4000 у.о.  
 


  Дача в м. Коломиї.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Пушкіна дача з кімнати і кухні на 0,07 га приватизованої землі. Проведене світло, колонка на воду, вбиральня, посаджений сад.Ціна 5000 у.о.  
 


  Дача в с. Пядики.

 

Продається приватизована  садова ділянка 0,0792 га в садовому товаристві Урожай з незавершеним 2-о поверховим будинком. Заг: 94,3 м.кв, перекриття панельні,накритий шифером, є колонка підвал. Світло, газ  поруч з ділянкою.Ціна 10000 у.о.  
 


  Садовий будинок в с. Ценява.

 

Продається цегляний жилий 1/5 поверховий будинок заг: 66,1 м.кв в селі Ценява вул. Гостинець. Накритий алюцинком, євровікна, євроопалення, камін, 3-и кімнати, кухня, веранда, підвал, балкон, санвузол в будинку, підлога дошка під лак. Будинок побудований на 0,12 га приватизованої ділянки, все загороджено.Ціна 25000 у.о торг.  
 


  Садовий будинок в місті Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Довбуша ( зупинка Грушка ) цегляний садовий будинок, опалення пічне, світло підведене, колонка на воду на приватизованій земельній ділянці 0,06 га. Газ проходить попри ділянку.Ціна 4000 у.о.  
 


  Садовий будинок в селі Сопів.

 

Продається садовий будинок в селі Сопів на приватизованій земельній ділянці 0,06 га, світло, колодязь, септік. Газ проходить попри ділянку. Ділянка знаходиться недалеко від Вербіжського мосту.Ціна 5000 у.о торг.  
 


  Садова ділянка в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Пушкіна садова приватизована ділянка 0,06 га район вулиці Леонтовича. комунікації поруч з ділянкою.Ціна 4000 у.о.  
 


  Дачний будинок в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Пушкіна дачний деревяний будинок на приватизованій земельній ділянці 0,06 га. Світло підведене.Ціна 40000 у.о.  
 


  Садовий будинок в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Довбуша зупинка Грушка садовий цегляний будинок на 0,06 га приватизованої ділянки. Світло, газ проходить попри ділянку є госпприбудова.Ціна 5000 у.о.  
 


  Садовий будинок в с. Сопів.

 

Продається в селі Сопів цегляний 2-о поверховий будинок на приватизованій земельній ділянці 0,08 га, колодязь, світло проведено, газ поруч з будинком, гараж в будинку, засклений. Річка, ліс поруч.Ціна 10000 у.о.Торг  
 


  Садовий будинок в місті Коломия.

 

Продається деревяний  садовий будинок в місті Коломия в районі водоканалу товариство Смерічка. Світло, газ проходить попри ділянку. На приватизованій земельній ділянці 0,12 га.Ціна 6000 у.о.  
 


  Садова ділянка в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия на вулиці Довбуша зупинка Грушка приватизована садова ділянка 0,06 га з дачним деревяним будинком ударена колонка на воду.Ціна 2500 у.о.  
 


  Садовий будинок в селі Н.Вербіж.

 

Продається цегляний садовий будинок в селі Нижній Вербіж на приватизованій земельній ділянці 0,06 гаЦіна 6000 у.о.  
 


  Садовий будинок в м. Коломия.

 

Продається  жилий цегляний поштукатурений садовий будинок в селі Сопів в районі газовні на 0,68 га приватизованої ділянки. 1-а кімната, кухня, коридор, газ проведений, опалення конвекторне, пічне є підвал, проведена вода з криниці цегляний гараж, сарай. Можливий обмін на автомобіль з доплатою.Ціна 15000 у.о торг.  
 


  Садовий будинок в м. Коломия.

 

Продається садовий 1,5 поверховий цегляний будинок в місті Коломия на вулиці Довбуша. Світло підведене, підвал на приватизованій земельній ділянці 0,06 Газ проходить попри ділянку, є колонка.Ціна 10000 торг.  
 


  Садовий будинок в м. Коломия.

 

Продається садовий будинок в місті Коломия на вулиці Довбуша 139 зупинка Грушка. Цегляний будинок 7,22 на 4,65 опалення пічне на приватизованій земельній ділянці 0,06 га. Коридор, кухня, кімната. Оформлення документів за рахунок власника.Ціна 5000 у.о.  
 


  Садовий будинок в м. Коломия.

 

Продається садовий цегляний будинок 6/5 на вулиці Довбуша на приватизованій земельній ділянці 0,066 га. Зупинка Карпатські зорі.Ціна 12000 у.о.  
 


  Дачна ділянка з будиночком в місті Коломия .

 

Продається приватизована земельна ділянка 0,08 га з цегляним будиночком по вул.Пушкіна.Ціна 10000 $ Торг  
 


  Дачна ділянка в с. Шепарівці.

 

Приватизована дачна ділянка 0,063 га в районі Коломийського водоканалу. Масив кооперативу "Смерічка". Газ, світло попри ділянку. Можливо для будівництва.Ціна 2000 $. Торг.  
 


  Дачний будинок на вул.Пушкіна.

 

Продається цегляний садовий будинок на вулиці Пушкіна на приватизованій садовій ділянці 0,06 га.Ціна 6000 .Торг.  
 

[1] [2]