Однокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Січових Стрільців 1-о кімнатна квартира на 5-у поверсу 5-и поверхового цегляного будинку не кутова. Заг: 31 м.кв, балкон, кладовка, всі лічильники., колонка на гарячу воду. Без ремонту.Ціна 10500 у.о.  
 


  Однокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по бульвару Л. Українки 1-о кімна на квартира на 4-у поверсі 5-и поверхового цегляного будинку не кутова. Заг: 30,9 м.кв. Євроопалення, вікно в кухні металопластикове, вхідні двері металічні.Ціна 16000 у.о торг.  
 


  Однокімнатна квартира в м.Коломия

 

Продається 1-но кімнатна квартира на 3-му поверсі 9-ти поверхового будинку загальною площею 32 м.кв., продовжена кімната за рахунок балкона, утеплена пінопластом, автономне опалення, євровікна, зроблено ремонт, по вул.Богуна.Ціна 17500 $ Торг  
 


  Однокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по бульвару Л. Українки 1-о кімнатна квартира на 3-у поверсі 4-и поверхового нового зданого в експлуатацію будинку. Заг: 37 м.кв. Світло, газ, вода, каналізація підведені всі лічильники.Ціна 18000 у.о.  
 


  Однокімнатна квартира в м.Коломия

 

Продається 1-но кімнатна квартира на 2-му поверсі 5-ти поверхового цегляного будинку загальною площею 32 м.кв., не кутова, поміняне одне вікно, всі лічильники, потребує ремонту по вул.Лисенка.Ціна 11900 $ Торг  
 


  Однокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Чорновола 1-о кімнатна квартира на 3-у поверсі 3-и поверхового цегляного будинку. Заг: 30 м.кв, опалення конвекторне, колонка на гарячу воду, санвузол разом.Ціна 13500 у.о.  
 


  Однокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в м. Коломия по вулиці Лисенка 1-о кімнатна квартира на 5-у поверсі 5-и поверхового цегляного будинку не кутова, дах шатровий. Заг: 33,4 м.кв,євро вікна, броні двері, автономне опалення, підлога паркетна,кухня мебльована. Можливий обмін на 2-о,3-и кімнатну квартиру з доплатою.Ціна 16000 у. о торг.  
 


  Однокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Мазепи р-н ресторану Гомін 1-о кімнатна квартира на 1-у поверсі 9-и поверхового цегляного будинку не кутова. Заг: 39,7 м.кв, євроопалення, євровікна, бронідвері, санвузол в плитці, підлога паркетна, балкон засклений склопакетом. Не гуртожиток.Ціна 15000 у.о торг.  
 


  Однокімнатна квартира в м.Коломия

 

Продається 1-но кімнатна квартира на 9-му поверсі кооперативного будинку заг.пл.32 м.кв., опалення, євровікна, броньовані двері, жилий стан,  по вул.Стефаника.Ціна 12000 $  
 


  Однокімнатна квартира в м. Івано-Франківськ

 

Продається в місті Івано- Франківськ  по вулиці Гарбарський ( р-н парку Шевченка )1-о кімнатна квартира на 1-у поверсі 5-и поверхового цегляного будинку не кутова.Заг: 29,2 м.кв,євро опалення, євро вікна.Ціна 15000 у.о торг.  
 


  Однокімнатна квартира в м.Коломия

 

Продається 1-но кімнатна квартира на 3-му поверсі 4-х поверхового цегляного нового будинку( зданий в експлуатауію і заселений) заг.пл.32 и.кв. Євровікна, броньовані двері, автономне опалення, залиті чистові стяжки в центрі міста.Ціна 18500 $ Торг  
 


  Однокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Хмельницького 1-о кімнатна квартира на 1-у поверсі 5-и поверхового цегляного будинку не кутова. Заг: 30 м.кв, євроопалення, євровікна на вікнах грати, підлога-плитка, санвузол разом, нова сантехніка.Ціна 12500 у.о.  
 


  Однокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Чайковського 1-о кімнатна квартира на 5-у поверсі 5-и поверхового цегляного будинку не кутова. Заг: 36 м.кв, євровікна, бронідвері, сучасне опалення, санвузол в плитці, підлога ламінат, кухня вмонтована, кладовка, кімната збільшена за рахунок лоджії.Ціна 18000 у.о торг.  
 


  Терміново однокімнатна квартира в м.Коломия

 

Продається 1-но кімнатна квартира на 3-му поверсі 9-ти поверхового будинку заг.пл.33 м.кв., не кутова, автономне опалення, санвузол в плитці, збільшена кімната за рахунок лоджії, зроблено добротний ремонт, по вул.Палія.Ціна 16800 $ Торг  
 


  Однокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Чайковського 1-о кімнатна квартира на 2-у поверсі 5-и поверхового цегляного нового зданого в експлуатацію будинку не кутова. Заг: 37,5 м.кв, євроопалення, євровікна, бронідвері, санвузол в плитці, підлога в коридорі і в ванній в плитці, в кімнаті ламінат, балкон засклений, кухня вмонтована.Ціна 23000 у.о торг.  
 


  Однокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Леонтовича 1-о кімнатна квартира на 2-у поверсі 9-и поверхового цегляного будинку не кутова. Заг: 31,8 м.кв всі лічильники, підлога паркетна, бойлер на гарячу воду, 2-і кладовки, лоджія засклена.Ціна 14000 у.о.  
 


  Однокімнатна квартира в м. Коломия.

 

 

 

Продається 1-о кімнатна квартира в місті Коломия по вулиці Івасюка район залізничного вокзалу.Заг: 60,4 м.кв. Веранда кухня, кімната. Окремий вхід, окреме подвіря. Можлива розбудова.Ціна 10000 у.о торг.  
 


  Однокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Мазепи біля магазину Ельдорадо 1-о кімнатна квартира заг: 53 м.кв на 8-у поверсі 9-и поверхового нового зданого в експлуатацію жилого будинку, не кутова. Всі лічильники, стяжки, євровікна, бронідвері.Ціна 25000 у.о торг.  
 


  Однокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Богуна 1-о кімнатна квартира на 6-у поверсі 9-и поверхового цегляного будинку не кутова. Заг: 38 м.кв, євровікна, колонка на гарячу воду, санвузол в плитці, підлога плитка - ламінат, кладовка, балкон.Ціна 18600 у.о торг.  
 


  Однокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продаються 1-о кімнатні квартири в місті Коломия по вулиці Петлюри в районі скверу в цегляному новозбудованому 9-и поверховому будинку. Заг: від 35 до 40 м.кв. Будинок будується в 2,5 цегли, фасад утеплений 10 м.м. пінопластом, євроопалення, дорогі вхідні двері, євровікна, всі лічильники, стяжка, штукатурка. Здача будинку вексплуатацію липень 2020 року.Ціна 460 у.о 1 м.кв.  
 

[1] [2] [3] [4]