Однокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Ст. Бандери 1-о кімнатна квартира на 1-у поверсі 2-о поверхового цегляного будинку. Заг: 36,9 м.кв, світло, заг, вода, каналізація центральні, вікна виходять на вулицю. Для комерційної діяльності.Ціна 25000 у.о торг.  
 


  Однокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Богуна 1-о кімнатна квартира на 6-у поверсі 9-и поверхового цегляного будинку не кутова. Заг: 38 м.кв, євровікна, колонка на гарячу воду, санвузол в плитці, підлога плитка - ламінат, кладовка, балкон.Ціна 18600 у.о торг.  
 


  Однокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продаються 1-о кімнатні квартири в місті Коломия по вулиці Петлюри в районі скверу в цегляному новозбудованому 9-и поверховому будинку. Заг: від 35 до 40 м.кв. Будинок будується в 2,5 цегли, фасад утеплений 10 м.м. пінопластом, євроопалення, дорогі вхідні двері, євровікна, всі лічильники, стяжка, штукатурка. Здача будинку вексплуатацію липень 2020 року.Ціна 460 у.о 1 м.кв.  
 


  Однокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Січових Стрільців 1-о кімнатна квартира на 1-у поверсі 5-и поверхового цегляного кооперативного будинку не кутова. Заг: 30,6 м.кв, євровікна, санвузол в плитуі, підлога - дошка, балкон засклений, високий цоколь, сухий підвал.Ціна 14000 у.о .  
 


  Однокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається 1-о кімнатна квартира в місті Коломия по вулиці Валова на 4-у поверсі 5-и поверхового цегляного будинку . Заг: 34 м.кв, євровікна, опалення конвекторне, санвузол в плитці.Ціна 15000 у.о.  
 


  Однокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Колмия по вулиці Валова 1-о кімнатна квартира на 1-у поверсі 5-и поверхового цегляного будинку не кутова. Заг: 35 м.кв, евровікна, бронідвері, санвузол в плитці, підлога ламінат, кухня вмонтована, кладовка, квартира мебльована.Ціна 19500 у.о.  
 


  Однокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Мазепи 1-о кімнатна квартира на 4-у поверсі 9-и поверхового цегляного будинку не кутова. Заг: 30 м.кв євровікна, бронідвері, євроопалення, санвузол в плитці, підлога паркетна, лоджія засклена. Можливий обмін на 2-о кімнатну квартиру з доплатою.Ціна 15000 у.о.  
 


  Однокімнатна квартира в м.Коломия

 

Продається 1-но кімнатна квартира на 5-му поверсі цегляного будинку загальною площею 39 м.кв., чешське планування, євровікна, броньовані двері, автономне опалення, зроблено євроремонт, вмебльована, по вул.Мазепи. Ціна 15500 $ Торг  
 


  Однокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Палія 1-о кімнатна квартира на 3-у поверсі 9-и поверхового цегляного будинку зданого в експлуатацію, не кутова. Заг: 43,3 м.кв. Євровікна, бронідвері, лоджія засклена склопакетом.Ціна 15000 у.о торг.  
 


  Однокімнатна квартира в м. Івано- Франківськ..

 

Продається в місті Івано-Франківськ по вулиці Вовчинецькій 1-о кімнатна квартира на 5-у поверсі 9-и поверхового цегляного будинку не кутова. Заг: 41,9 м.кв, балкон, повний євроремонт, мебльована, нова побутова техніка. Можливий обмін на 2-о кімнатну квартиру в місті Коломия.Ціна 25000 у.о.  
 


  Однокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Чайківського 1-о кімнатна квартира на 1-у поверсі  2-о поверхового цегляного будинку на 4-и сімї. Заг: 44 м.кв. Каналізація, вода центральні, опалення пічне, лоджія, підвал, земельна ділянка.Ціна 24000 у.о торг.  
 


  Однокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається 1-о кімнатна квартира в місті Коломия по вулиці Чайковського на 2-у поверсі 5-и поверхового панельного будинку Заг: 36,6 м.кв.Бронідвері,євроопалення,санвузол окремо,санвузол в плитці,балкон,підвал,кладовка,Ціна 14500 у.о торг.  
 


  Однокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається 1-о кімнатна квартира в місті Коломия на вулиці Чайковського на 3-у поверсі 5-и поверхового панельного будинку,не кутова. Заг: 36,6 м.кв. Євровікна,бронідвері,євроопалення,санвузол окремо,балкон,підвал.Квартира частково мебльована.Ціна 14500 у.о торг.  
 


  Однокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Прдається в місті Коломия по вулиці Леонтовича 1-о кімнатна квартира в новому цегляному жилому будинку на 6-у поверсі 6-и поверхового будинку не кутова. Заг: 34,7 м.кв. Євровікна, бронідвері, євроопалення, санвузол в плитці, підлога ламінат-плитка з підогрівом, кухня вмонтована, квартира мебльована, балкон. Ціна 16500 у.о.  
 


  Однокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Мазепи 1-о кімнатна квартира на 9-у поверсі 9-и поверхового цегляного будинку не кутова, Заг: 35 м.кв. Опалення конвекторне, підлога паркетна, новий санвузол, склопакет в кухні, балкон.Ціна 12500 у.о.  
 


  Однокімнатна квартира в м.Коломия

 

Продається 1-но кімнатна квартира на 6-му поверсі 9-ти поверхового цегляного будинку заг.пл.31 м.кв, велика лоджія через кухню і кімнату, автономне опалення, євровікна, санвузол в плитці, з ремонтом по.вул.Мазепи.Ціна 17000 $ Торг  
 


  Однокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається  в місті Коломия по вулиці Валовій 1-о кімнатна квартира на 4-у поверсі 5-и поверхового цегляного будинку не кутова.Заг: 35.3 м.кв з нішею, євроопалення, євровікна, підлога паркетна,  санвузол в плитці, кухня вмонтована з ремонтом, квартира відокремлена від загального коридору. Продається разом з меблями.Ціна 19500 у.о торг.  
 


  Однокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Лисенка 1-о кімнатна квартира на 2-у поверсі 5-и поверхового цегляного будинку не кутова. Заг: 31 м.кв. Опалення автономне, колонка на гарячу воду, підлога плитка, ламінат, бронідвері, євровікна, внутрішня столярка нова, балкон засклений.Ціна 14000 у.о торг.  
 


  Однокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Леонтовича 1-о кімнатна квартира на 6-у поверсі 8-и поверхового панельного будинку не кутова. Заг: 44 м.кв. Євроопалення, євровікна, бронідвері, санвузол в плитці, кухня вмонтована, підлога з підогрівом, гадеробна,кладовка, лоджія.Ціна 19000 у.о торг.  
 


  Однокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Гетьманський 1-о кімнатна квартира на 2-у поверсі 2-о поверхового цегляного будинку. Заг: 36 м.кв кухня 9 м.кв, євроопалення, санвузол в плитці разом, підлога паркетна, кладовка, підвал, стрих, город.Ціна 15500 у.о торг.  
 

[1] [2] [3] [4]