Однокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Староміська 1-о кімнатнаквартира в цегляному будинку на 5-ь сімей. Заг: 28,4 .кв, світло, газ, вода, каналізація центральні є веранда, пивниця приватизована земельна ділянка під гараж.Ціна 12000 у.о.  
 


  Однокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Леонтовича 1-о кімнатна квартира на 8-у поверсі 9-и поверхового панельного будинку не кутова. Заг: 40,3 м.кв євровікна,броні двері, євро опалення, підлога лінолеум,санвузол в плитці, кладочка,перероблена на 2-о кімнатну квартиру.Ціна 15000 у.о.  
 


  Однокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Карпатська 1-о кімнатна квартира на 2-у поверсі 2-о поверхового цегляного будинку. Заг: 44 м.кв, євроопалення, санвузол в плитці, євровікна, є подвіря.Ціна 18000 у.о торг.  
 


  Однокімнатна квартира в м.Коломия

 

Продається 1-но кімнатна квартира на 8-му поверсі 9-ти поверхового будинку загальною площею 37 м.кв., не кутова, кімната з нішею, опалення, євровікна, зроблено ремонт, частково вмебльована по вул.Палія.Ціна 17500 $ Торг  
 


  Однокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Мазепи приміщення під квартиру на 6-у поверсі 5-и поверхового цегляного будинку. Заг: 60 м.кв є комунікації.Ціна 10000 у.о.  
 


  Однокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Петлюри 1-о кімнатна квартира на 1-у поверсі 9-и поверхового цегляного будинку не кутова. Заг: 45,6 м.кв, євровікна, бронідвері, сучасне опалення, підлога-плитка з підігрівом, ламіна, санвузол в плитці. Можливий обмін на квартиру не менше 60 м.кв з доплатою.Ціна 19000 у.о.  
 


  Однокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Палія 1-о кімнатна квартира на 9-у поверсі  нового цегляного зданого в експлуатацію будинку. Заг: 50 м.кв., не кутова, всі лічильники, євровікна, бронідвері, лоджія.Ціна 19000 у.о.  
 


  Однокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Хмельницького 1-о кімнатна квартира на 4-у поверсі 5-и повнрхового цегляного будинку, не кутова. Заг:31 м.кв, опалення сучасне, вікна металопластикові, підлога ламінат, двері броньовані, балкон.Ціна 15500 у.о.  
 


  Однокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Палія 1-о кімнатна квартира на 1-у поверсі 9-и поверхового панельного будинку не кутова. Заг: 31 м.кв, бронідвері, вікно в кухні металопластикове, на вікнах грати, без ремонту.Ціна 10000 у.о .  
 


  Олнокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия на площі Шевченка 1-о кімнатна квартира на 2-у поверсі 2-о поверхового цегляного будинку не кутова. Заг: 52 м.кв всі лічиоьники.,2-а входи.Ціна 22000 у.о.  
 


  Однокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Олеся р-н центральної лікарні 1-о кімнатна квартира в цегляному  будинку на 6-ь сімей. Заг: 32,5 м.кв підвал 10 м.кв,город 2-і сотки.Світло, газ, опалення пічне,центральна каналізація на і вода на подвірї.Можлива добудова.Ціна 8000 у.о.  
 


  Однокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в м. Коломия по вулиці Лисенка 1-о кімнатна квартира на 5-у поверсі 5-и поверхового цегляного будинку не кутова, дах шатровий. Заг: 33,4 м.кв,євро вікна, броні двері, автономне опалення, підлога паркетна,кухня мебльована. Можливий обмін на 2-о,3-и кімнатну квартиру з доплатою.Ціна 16000 у. о торг.  
 


  Однокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Мазепи р-н ресторану Гомін 1-о кімнатна квартира на 1-у поверсі 9-и поверхового цегляного будинку не кутова. Заг: 39,7 м.кв, євроопалення, євровікна, бронідвері, санвузол в плитці, підлога паркетна, балкон засклений склопакетом. Не гуртожиток.Ціна 15000 у.о торг.  
 


  Однокімнатна квартира в м. Івано-Франківськ

 

Продається в місті Івано- Франківськ  по вулиці Гарбарський ( р-н парку Шевченка )1-о кімнатна квартира на 1-у поверсі 5-и поверхового цегляного будинку не кутова.Заг: 29,2 м.кв,євро опалення, євро вікна.Ціна 15000 у.о торг.  
 


  Однокімнатна квартира в м.Коломия

 

Продається 1-но кімнатна квартира на 3-му поверсі 4-х поверхового цегляного нового будинку( зданий в експлуатауію і заселений) заг.пл.32 и.кв. Євровікна, броньовані двері, автономне опалення, залиті чистові стяжки в центрі міста.Ціна 18500 $ Торг  
 


  Однокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Хмельницького 1-о кімнатна квартира на 1-у поверсі 5-и поверхового цегляного будинку не кутова. Заг: 30 м.кв, євроопалення, євровікна на вікнах грати, підлога-плитка, санвузол разом, нова сантехніка.Ціна 12500 у.о.  
 


  Однокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Чайковського 1-о кімнатна квартира на 5-у поверсі 5-и поверхового цегляного будинку не кутова. Заг: 36 м.кв, євровікна, бронідвері, сучасне опалення, санвузол в плитці, підлога ламінат, кухня вмонтована, кладовка, кімната збільшена за рахунок лоджії.Ціна 18000 у.о торг.  
 


  Однокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Чайковського 1-о кімнатна квартира на 2-у поверсі 5-и поверхового цегляного нового зданого в експлуатацію будинку не кутова. Заг: 37,5 м.кв, євроопалення, євровікна, бронідвері, санвузол в плитці, підлога в коридорі і в ванній в плитці, в кімнаті ламінат, балкон засклений, кухня вмонтована.Ціна 23000 у.о торг.  
 


  Однокімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Леонтовича 1-о кімнатна квартира на 2-у поверсі 9-и поверхового цегляного будинку не кутова. Заг: 31,8 м.кв всі лічильники, підлога паркетна, бойлер на гарячу воду, 2-і кладовки, лоджія засклена.Ціна 14000 у.о.  
 


  Однокімнатна квартира в м. Коломия.

 

 

 

Продається 1-о кімнатна квартира в місті Коломия по вулиці Івасюка район залізничного вокзалу.Заг: 60,4 м.кв. Веранда кухня, кімната. Окремий вхід, окреме подвіря. Можлива розбудова.Ціна 10000 у.о торг.  
 

[1] [2] [3] [4]