Трикімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Маковея 3-и кімнатна квартира на 3-у поверсі 4-х поверхового цегляного будинку. Заг: 91,1 м.кв.санвузол в плитці, євро опалення, підлога ламінат, лоджія засклена, євро вікна, броні двері.Ціна 45000 у.о торг.  
 


  Трикімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Стуса 3-х кімнатна квартира на 5-у поверсі 5-и поверхового цегляного будинку кутова.Заг: 61 м.кв.Будинок утеплений пінопластом.Євроремонт.Євроопалення,євровікна,бронідвері,підлога ламінат,лоджія засклена, утеплена,санвузол в плитці.Дах шатровий.Два підвали.Ціна 40000 у.о.  
 


  Трикімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці мазепи 3-и кімнатна квартира на 2-у поверсі 5-и поверхового нового жилого будинку. Заг: 84 м.кв зроблений повний євроремонт. Територія загороджена є парковка.Ціна 54000 торг.  
 


  Трикімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в м. Коломия по вул. Петлюри 3-и кімнатна квартира на 8-у поверсі  9-и поверхового цегляного будинку не кутова. Заг: 54,5 м.кв, євро вікна,опалення конвекторне, бойлер, душова в плитці, туалет в вагонці, бойлер на гарячу воду, балкон, підлога паркетна, 1-а кімната прохідна. Можливий обмін на пів особняк по місту.Ціна 21000 у.о.  
 


  Трикімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Мацарта 3-и кімнатна квартира на 9-у поверсі 9-и поверхового цегляного будинку  закрита склапакетом лоджія. Заг: 69 м.кв, опалення сучасне, євро вікна, броні двері, підлога дошка під лак, санвузол в плитці, два балкони, кладочка.Ціна 30000 у.о торг.  
 


  Трикімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Лисенка 3-и кімнатна квартира на 4-у поверсі 5- поверхового цегляного будинку не кутова. Заг: 56 м.кв, євровікна, колонка на гарячу воду, балкон, кладовка. Продається разом з меблями.Ціна 20000 у.о.  
 


  Трикімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Лисенка 3-и кімнатна квартира на 2-у поверсі 5-и поверхового цегляного будинку не кутова. Заг: 72 м.кв, санвузол в плитці, підлога ламінат-плитка, євровікна, бронідвері, євроопалення, кімнати ізольовані, лоджія засклена, кладовка. Можливий обмін на жилий будинок в місті Коломия з доплатою за будинок.Ціна 29000 у.о.  
 


  Трикімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається трикімнатна квартира в місті Коломия на вулиці Ст. Бандери в новому зданому в єксплуатацію цегляному будинку. Сучасна планіровка. Заг: 135 м.кв. на 4-у поверсі 5-и поверхового будинку. Повний євроремонт, 4-и балкони.Ціна 75000 у.о.  
 


  Трикімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Театральна 3-и кімнатна квартира на 3-у поверсі 4-и поверхового нового зданого в експлуатацію будинку. Заг: 104 м.кв, всі комунікації підведені, євровікна, бронідвері, стяжки. Можливий продаж в рострочку.Ціна 49900 у.о.  
 


  Трикімнатна квартира в м. Рогатин.

 

Продається в місті Рогатин по вулиці Липова 3-и кімнатна квартира на 2-у поверсі 5-и поверхового цегляного будинку..Заг: 66,5 м.кв,євровікна, автономне опалення,підлога деревяна під лак, санвузол в плитці, кухня мебльована з побутовою технікою,балкон,біля будинку садоа ділянка, у дворі дитячий майданчик, поруч супермаркет, спортцентр, басейн.Ціна 27000 у.о торг.  
 


  Трикімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Петлюри 3-и кімнатна квартира на 4-у поверсі 5-и поверхового нового зданого в експлуатацію будинку. Заг: 76,5 м.кв, кімнатти ізольовані, кухня збільшена. Євровікна, бронідвері, всі лічильники, лоджія, балкон, місце для автостоянки.Ціна 34400 у.о.  
 


  Трикімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Січ. Стрільців 3-и кімнатна квартира на 3-у поверсі 9-и поверхового цегляного нового зданого в експлуатацію будинку. Заг: 103 м.кв, не кутова, євроопалення, всі лічильники, санвузол окремо, 2-а балкони.Ціна 45000 у.о.  
 


  Трикімнатна квартира в м.Коломия

 

Продається 3-х кімнатна квартира на 5-му поверсі 5-ти поверхового цегляного будинку заг.пл.63 м.кв., автономне опалення, савузол в плитці, євровікна, зроблено ремонт, засклений балкон, по вул.С.Стрільців.Ціна 30000 $ Торг  
 


  Трикімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Леонтовича 3-и кімнатна квартира на 1-у поверсі 5-и поверхового цегляного будинку не кутова. Заг: 65 м.кв повний євроремонт, підлоги з підігрівом. Мебльоана.Ціна 38000 у.о торг.  
 


  Трикімнатна квартира в м.Коломия

 

Продається 3-х кімнатна квартира на 2-му поверсі цегляного будинку загальною площею 84 м.кв., автономне опалення, євровікна, зроблено ремонт, хороший жилий стан, вмебльована, є підвал по вул. Маковея .Ціна 43000 $ Торг  
 


  Трикімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Лисенка 3-и кімнатна квартира на 5-у поверсі 5-и поверхового цегляного будинку, дах шатровий, не кутова. Заг: 57 м.кв. Євровікна, бронідвері, підлога паркетна, балкон засклений.Ціна 26500 у.о. торг.  
 


  Трикімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Лисенка 3-и кімнатна квартира на 3-у поверсі 5-и поверхового цегляного будинку. Заг: 56 м.кв, євроопалення, санвузол в плитц, євровікна, підлога ламінат, кладовка, балкон. Можливий обміна на цегляний будинок в місті Коломия, або Пядики з доплатою.Ціна 26000 у.о.  
 


  Трикімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Хмельницького 3-и кімнатна 2-о ярусна квартира в новому жилому зданому в експлуатацію котеджі на 6-ь сімей. Заг: 89,7 м.кв жила 57,4 м.кв, 2-а санвузли, балкон, дах утеплений, ділянка 0,099 га у власності все загороджено. Ціна 44000 у.о.  
 


  Трикімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продаються квартири в в місті Коломия по вулиці Січ. Стрільців новозбудованому будинку. Ціна 450 у.о 1 м.кв.  
 


  Трикімнатна квартира в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по бульвару Л. Українки 3-и кімнатна квартира на 4-у поверсі 5-и поверхового цегляного будинку не кутова. Заг: 64 м.кв, євроопалення, євровікна, бронідвері, підлога в коридорі і кухні - плита, в кімнатах паркет, санвузол в плитці, всі кімнати ізольовані, кладовка, цегляний гараж з підвалом і документами на добудову на подвірї. Можливий продаж без гаража.Ціна 45000 у.о торг.  
 

[1] [2] [3] [4] [5] [6]