Земельна ділянка в м. Коломия.

 

Продається приватизована земельна ділянка для будівництва 0.06 га в місті Коломия по вулиці Різуна Грегіта район ЦРЛ.Ціна 9000 у.о.  
 


  Земельна ділянка в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Яремчанська район ветеринарної лікарні приватизована земельна ділянка 0,10 га для будівництва житлового будинку. Всі комунікації проходять попри ділянку. Ціна 6000 у.о.  
 


  Земельна ділянка в с. Лазещіна.

 

Продається приватизована земельна ділянка 0,4666 га в селі Лазещіна Рахівського району урочище Платоватий. Для ведення особистого селянського господарства. Можливий перевід для будівництва.Ціна 2000 у.о торг.  
 


  Земельна ділянка в м.Коломия

 

Продається приватизована земельна ділянка площею 0,06 га з фундаментними блоками, нижче ЦРЛ. Всі комунікації центральні по дорозі.Ціна 12000 $ Торг  
 


  Земельна ділянка в селі Шепарівці.

 

Продається приватизована земельна ділянка в селі Шепарівці по вулиці Січових Стрільців для будівництва. Заг: 0,1637 га. Світло, газ проходить попри ділянку є будівельний паспорт.Ціна 6500 у.о.  
 


  Земельна ділянка в м. Коломия.

 

Продаються в місті Коломия в районі водоканалу в садовому товаристві "Смерічка" 2-і земельних ділянки поруч длч будівниутва заг: 0,12 га. Світло, газ проходять попри ділянку.Ціна 6000 у.о.  
 


  Земельна ділянка в м. Коломия.

 

 Продається приватизована земельна ділянка для будівницива в місті Коломия по вулиці Королівський район вулиці Миколайчука. Заг: 0,08 га. Всі комунікації центральні попри ділянку.Ціна 10000 у.о.  
 


  Земельна ділянка в м. Коломия.

 

Продається приватизована земельна ділянка для будівництва в місті Коломия по вулиці Колодінського район вулиці Миколайчука заг: 0,0953 га. Світло, газ, вода поруч з ділянкою.Ціна 6000 у.о. Торг.  
 


  Земельна ділянка в с. Татарів.

 

Продається приватизована земельна ділянка для будівництва вцентрі  села Татарів 25 км від Буковеля. Заг: 0,60 га. Світло поруч з ділянкою. Ділянка закінчується лісом, та річкою. Двісті метрів від траси.Ціна 1500 у.о за 1 сотку.  
 


  Приватизована земельна ділянка в м.Коломия

 

Продається приватизована земельна ділянка для будівництва загальною площею 0,06 га, всі комунікації по дорозі, в району спртзалу на вул.Довбуша.Ціна 8000 $ Торг  
 


  Земельна ділянка в с. Шепарівці.

 

Продається приватизована земельна ділянка в селі Шепарівці на вулиці Кобилянської заг: 0,15 га для будівництва з будпаспортом. Світло, газ проходить попри ділянку.Ціна 9000 у.о.  
 


  Земельна ділянка в м. Коломия.

 

Продається приватизована земельна ділянка в місті Коломия на вулиці Симоненка навпроти адмінкорпусу ДОЗа. Заг: 0,08 га світло, газ, каналізація поруч з ділянкою. Можлива для комерційної діяльності.Ціна 16000 у.о.  
 


  Земельна ділянка в м. Коломия.

 

Продається приватизована земельна ділянка в місті Коломия на вулиці Повстанців район вулиці Достоєвського 25/40 для будівництва з будпаспортом. Світло, газ проходить попри ділянку.Ціна 5000 у.о.  
 


  Земельна ділянка в м. Коломия.

 

Продається приватизована земельна ділянка в місті Коломия на вулиці Сотні Гамалії для будівництва з будпаспортом 0,10 га. Світло, газ, каналізація проходить попри ділянку.Ціна 5000 у.о.  
 


  Земельна ділянка в м. Коломия.

 

Продається приватизована земельна ділянка для будівництва з будпаспортом заг: 0,10 га в місті Коломия на вулиці Достоєвського. Світло, газ, каналізація проходить попри ділянку. Можливий обмін на будматеріали.Ціна 5000 у.о.  
 


  Земельна ділянка в с. Раківчик.

 

Продається приватизована земельна ділянка для с/г в селі Раківчик перед кафе Клен попри трасу 0,30 га.Ціна 5000 у.о.  
 


  Земельна ділянка в c. Раківчик.

 

Продається приватизована земельна ділянка для с/г в селі Раківчик 0,20 га попри трасу після заправки WOK.Ціна 8000 у.о торг.  
 


  Земельна ділянка в с. Королівка.

 

Продається приватизована земельна ділянка для будівництва 0,1097 га з будпаспортом в селі Королівка напроти магазину " Тиса ".Ціна 11500 у.о.  
 


  Земельна ділянка в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия на вулиці Воробкевича район паперової фабрики приватизована земельна ділянка для будівництва заг: 0,22 га. Можливо поділити на 2-і окремих ділянки.Ціна 12000 у.о.  
 


  Земельна ділянка в селі Шепарівці

 

Продаєть в селі Шепарівці район лісництва напроти водоканалу приватизована земельна ділянка 0,0554 га для садівництва. Світло, газ проходять попри ділянку.Ціна 3000 у.о.  
 

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7]