Земельна ділянка в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Т. Сенюка ( нище щіткової фабрики ) приватизована земельна ділянка 0,12 га для садівництва. Заїзд з вулиці Яремчука.Ціна 9000 у.о.  
 


  Земельна ділянка в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Т. Сенюка ( нище щіткової фабрики ) приватизована земельна ділянка 0,0844 га для будівництва. Заїзд з вулиці Яремчука.Ціна 7000 євро.  
 


  Земельна ділянка в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Глінки приватизована земельна ділянка 0,05 га для будівництва.Ціна 8000 у.о торг.  
 


  Земельна ділянка в м. Коломия.

 

Продаються в місті Коломия по вулиці Достоєвського дві земельні ділянки для будівництва по 0,10 га є будівельний паспорт, всі комунікації проходять попри ділянку. Світло, газ, центральна каналізація. Можливий обмін на автомобіль з доплатою.Ціна 10000 у.о  
 


  Земельна ділянка в м. Коломия.

 
 

Продається приватизована земельна ділянка в місті Коломия на вулиці Повстанців район вулиці Достоєвського 25/40 для будівництва з будпаспортом. Світло, газ проходить попри ділянку. Можливий обмін на автомобіль.Ціна 5000 у.о.  
 


  Земельна ділянка в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Героїв АТО ( нище ЦРЛ ) приватизована земельна ділянка 0,08 га для будівництва.Ціна 8000 у.о.  
 


  Земельна ділянка в c. Нижній Березів.

 

Продається приватизована земельна ділянка для ведення особистого селянського господарства в селі Нижній Березів 1,43 га, можлива продаж 6 га разом. Можливий обмін на 1-о кімнатну квартиру в м. Коломия.Ціна 12000 у.о.  
 


  Земельна ділянка в с. Лісна Слобідка.

 

Продається в селі Лісна Слобідка приватизована земельна ділянка 0,60 га для будівництва. Біля лісу, світло поруч з ділянкою, колодязь.Ціна 6000 у.о.  
 


  Земельна ділянка в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Мазепи перший ряд приватизована земельна ділянка 0,25 га з будинком всі комунікації підведені. Можлива розбудова багатоповерхового будинку.Ціна 70000 у.о.  
 


  Земельна ділянка в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Довбуша приватизована земельна ділянка 0,06 га попри центральну дорогу.світло, вода, каналізація проходить попри ділянку. Можлива для комерційної діяльності.Ціна 4000 у.о.  
 


  Земельна ділянка в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Франка приватизована земельна ділянка для будівництва 0,06 га, всі комунікації проходять попри ділянку.Ціна 6000 у.о.  
 


  Земельна ділянка в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Веделя приватизована земельна ділянка 0,06 га для будівництва. Всі комунікації проходять попри ділянку.Ціна 10000 у.о.Торг.  
 


  Земельна ділянка в м. Коломия.

 

Продається недорого в місті Коломия по вулиці Лебедя район вулиці Достоєвського приватизована земельна ділянка 0,08 га для будівництва.Ціна 1500 у.о.  
 


  Земельна ділянка в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Князя Володимира приватизована земельна ділянка для будівництва 0,10 га.Ціна 10000 у.о торг.  
 


  Земельна ділянка в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия в районі водоканалу приватизована земельна ділянка 0,0601 га для садівництва є будівельний паспорт.Ціна 3000 у.о торг.  
 


  Земельна ділянка в с. Яблуниця.

 

Продається в селі Яблуниця приватизована земельна ділянка 0,9311 га для особистого селянського господарства можливий перевід для будівництва.Ціна 56000 у.о.  
 


  Земельна ділянка в с. Яблуниця.

 

Продається в селі Яблуниця приватизована земельна ділянка для будівництва 0,2500 га. Є стара хата проведене світло.Краєвид на Говерлу.Ціна 20000 у.о.  
 


  Земельна ділянка в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Довбуша в масиві Коломийка перший поворот наліво після зупинки Грушка приватизована земельна ділянка 0,12 га. Світло поруч з ділянкою, вулиця забудовується.Ціна 5000 у.о.  
 


  Земельна ділянка в с. Княждвір.

 

Продається в селі Княждвір біля Тисового заповідника приватизована земельна ділянка для будівництва 0,50 га, для ведення особистого селянського господарства 0,50 га, в користуванні 0,50 га біля лісу. Є стара хата та новий фундамент для будівництва готельного комплексу є проект. Газ, світло проходить біля ділянки.Ціна 65000 у.о торг.  
 


  Земельна ділянка в.Воскресінці Коломийського району.

 

Продається в селі Воскресінці Коломийського району земельна ділянка для будівництва 0,08 га з фундаментом 10,6/9,7 по вулиці Молодіжна. Всі комунікації проходять поруч з ділянкою.Ціна 8000 у.о торг.  
 

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9]