Івано-Франківська обл.


  Незавершене будівництво в с.Шешори

 

Незавершений 2-х поверховий будинок в с.Шешори Косівського району Івано-Франківської області на земельній ділянці 0,15 га.Ціна договірна  
 


  Двокімнатна квартира в м.Івано-Франківськ

 

Продається 2-х кімнатна квартира в 6-ти поверховому цегляному новозбудованому будинку загальною площею 92,6 м.кв. з сучасним ремонтом.Ціна договірна  
 


  Чотирикімнатна квартира в м.Тисмениця

 

Продається 4-х кімнатна квартира в новозбудованому будинку заг.пл.82,7 м.кв.,автономне опалення ,внутрішня столярка.Ціна 42000.  
 


  Жилий будинок в с.Стопчатів

 

Продається дерев'яний жилий будинок з 2-х кімнат і кухні накритий черепицею в с.Стопчатів.Ціна 15000 $.Торг  
 


  Земельна ділянка в с.Шешори

 

Продається приватизована земельна ділянка в с.Шешори Косівського району загальною площею 0,26 га  для будівництва і обслуговування жилиго будинку .Ціна договірна  
 


  Трикімнатна квартира в м.Івано-Франківськ

 

Продається 3-х квімнатна квартира на 6-му поверсі 7-ми поверхового цегляного нового будинку в центрі міста.Ціна договірна  
 


  Жилий особняк в с.Видинів Снятинського району

 

 Продається 2-а житлових будинки на одному подвірї (один 1-но поверховий жилий будинок з 3-х кімнат і кухні, всі вигоди, автономне опалення зроблено ремонт) та (другий - жилий з пічним опаленням, світлом та газом) на земельній ділянці 0,45 га, в с.Видинів Снятинського району.Ціна 25000 $,  
 


  Дерев'яний житловий будинок в Косівському районі

 

Продається житловий будинок з 3-х кімнат і кухні на приватизованій земельній ділянці 0,69 га.Ціна 19000 $, Торг  
 


  Земельна ділянка в с.Баня - Березів Косівського району

 

Продаються дві приватизовані земельні ділянки площею 0,1906 га, та 0,1207 га в центрі села Баня - Березів. Світло, газ, проходить попри ділянку.Ціна договірна  
 


  Виробничий комплекс з випалювання,гасіння, помолу та фасування вапна.

 

Діючий виробничий комплекс з випалювання, гасіння, помолу та фасування вапна в Рогатинському раионі.Розташований на земельній ділянці 0,885га.Ціна оговорюється спосіб розрахунку узгоджується.  
 


  Жилий будинок в селі Кобаки Косівського р-ну.

 

Продається жилий цегляно - деревяний будинок в селі Кобаки Косівського раиону.Ціна 50000 $.  
 


  Земельна ділянка в с. Ямна івано - Франківська обл.

 

Продається приватизована земельна ділянка в селі Ямна за містом Яремче Івано- Франківська область.Ціна 45000 $ Торг.  
 


  Земельна ділянка в с. Микуличин.

 

Продається приватизована земельна для будівництва 0,16 га в селі Микуличин. Світло,газ поруч, ліс річка.Ціна 32000 $.  
 


  Земельна ділянка в с. Микуличин.

 

Продається приватизована земельна ділянка 0,085 га в селі Микуличин для будівництва з будпаспортом. Газ, світло, ліс, річка поруч.Ціна 17000 $.  
 


  Підсобне господарство в м.Снятин

 

Продається підсобне господарство на 2 га землі. Своя трансформаторна підстанція, ГРП, скважина для води, ангар 640 м.кв. Свинаргик на 120 голів, курник, підвал, все огороджено.Ціна 70000 $  
 


  Незавершене будівництво в с. Ілінці . Снятинський район.

 

Продається нове 2-о поверхове незавершене будівництво з госпприбудовами, гаражом заг: 249 м.кв. вимуроване і накрите оцинкованою бляхою, перекриття панельні, світло, газ підведені на приватизованій земельній ділянці 0,76 га все загороджено парканом в селі Ілінці Снятинського району. Вся документація по будинку в агентстві нерухомості.Ціна 33000 у.о.  
 


  Виробничі приміщення в смт. Заболотів . Снятинський район.

 

Продаються виробничі приміщення в смт. Забалотів Снятинського району склади, бокси для комерційної діяльності на 0,08 га земельної приватизованої ділянки все загороджено парканом світло проведено. Можливе використання під будь яку діяльність. Документація в агентстві нерухомості.Ціна 40000 у.о.  
 


  Земельна ділянка в с. Уторопи Косівського району.

 

Продається приватизована земельна ділянка в селі Уторопи присілок Насарат Косівського району. Заг: 0,375 га можливо для комерційної діяльності. Світло, газ поруч з ділянкою.Ціна 200 у.о за 1 сотку.  
 


  Земельна ділянка в c. Микуличин.

 

Продається приватизована земельна ділянка для будівництва та обслкговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в селі Микуличин урочище Кичера Івано-Франківської області. Площа ділянки 0,7700 га. Світло, газ, річка, ліс поруч з ділянкою.Ціна 70000 у.о.  
 


  Жилий цегляний будинок в с. Тростянець Косівського р-ну.

 

Терміново продається жилий цегляний 2-о поверховий будинок в селі Тростянець Косівського району попри трасу. Будинок   3-и кімнати, кухня, коридор, опалення пічне,  пивниця, гараж, стайня, стодола, колодязь. На приватизованій земельній ділянці 0,41 га. 

0677572583 Ігор Борисович.Ціна 16000 у.о торг.  
 


  Земельна ділянка в селі Пістинь.

 

Продається приватизована земельна ділянка для будівництва 0,1421 га в селі Пістинь урочище Тимків Луг Косівського району поруч річка пістинька, ліс. Від центральної траси 300 м.Світло,газ поруч з ділянкою. Можливий обмін на автомобіль.Ціна 5000 у.о.  
 


  Жилий будинок в с. Стопчатів..

 

Продається цегляний жилий будинок в селі Стопчатів Косівського району. 3-и кімнати, опалення пічне, газ проходить попри будинок, світло, колодязь, госпприбудови на приватизованій земельній ділянці 1 га. Будинок розташований попри трасу.Ціна 22000 у.о.  
 


  Жилий будинок в с. Корости Косівського р-ну.

 

Продається цегляно - деревяний жилий будинок в селі Корости Косівського району. Заг: 81 м.кв накритий шифером, поштукатурений опалення конвекторне є печі, 4-и кімнати, 2-а коридора, жила літня кухня з 2-х кімнат з опаленням та санвузлом, колодязь, пивниця, стайня, стодола на приватизованій земельній ділянці 0,85000 га. Ліс, річка поруч з будинком.Ціна 22000 у.о.  
 


  Відпочивальний комплекс ЯРСОН м. Яремча.

 

Відпочинок в карпатах місто Яремча комплекс ЯРСОН. Номера 1-о, 2-о, 3-и кімнатні, бар, ресторан, національні страви і їжа на мангалі. Всі умови для гарного відпочинку. Ціни помірні відпочиваючим вдруге приємні скидки. 
 


  Комерційне приміщення в с. Яблунів.

 

Продається приміщення комерційного призначення в селі Яблунів Косівського району. Заг: 400 м.кв вода, каналізація, світло 3-и фази земельна ділянка 0,20 га приватизовано. Можлива зміна цільового призначення.Ціна Договірна.