Садовий будинок на вул.Едельвейсів( колишня Пушкіна)

 

Продається цегляний будинок з 1-ї кімнати  і кухні, є санвузол, загальною площею 44 м.кв., на приватизованій земельній ділянці 0,06 га в садовому товаристві "Мічурінець". Світло підведено, колонка на воду, газ в балоні. Жилий стан.Ціна 12500 $ торг  
 


  Продається садова ділянка з деревяним будиночком.

 

Продається приватизована земельна ділянка площею 0,05 га для індивідуального садівництва з деревяним будиночком по вул.Пушкіна масив "Мічурінець".Ціна 3900 $ торг  
 


  Дача в м. Коломиї.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Довбуша жилий 1/5 поверховий цегляний будинок заг: 75 м.кв, санвузол в будинку, світло, газ проведені, опалення пічне, 3-и кімнати, кухня, кладовка, підвал на приватизованій земельній ділянці 0,1072 га є своя водонапорна башня, сад, город, вся територія загороджена.Ціна 35000 у.о.  
 


  Дача в селі Шепарівці.

 

Продається в селі Шеперівці  зупинка на Вимогу цегляний поштукатурений  будинок на приватизованій земельній ділянці 0,06 га, світло підведено. Ціна 6000 у.о.  
 


  Садова ділянка в м. Коломия.

 

Продається садова ділянка в місті Коломия по вулиці Довбуша.Заг: 0,0629 га на ділянці є контейнер, поруч з ділянкою йде будівництво приватних будинків.Ціна 1500 у.о.  
 


  Садова ділянка в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия напроти водоканалу приватизована садова ділянка 0,06 га з цегляним будинком 6/8 витянутий перший поверх і перекритий панелями.Ціна 4000 у.о.  
 


  Садова ділянка в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Довбуша приватизована земельна ділянка 0,06 га попри центральну дорогу.світло, вода, каналізація проходить попри ділянку. Можлива для комерційної діяльності.Ціна 40000у.о.  
 


  Дача в м. Коломиї.

 

Продається в м. Коломия по вулиці Довбуша зупинка Грушка садова ділянка 0,064 га приватизована з цегляним 2-о поверховим будинком з 2-х кімнат в середині поштукатурено.Гараж в будинку,сад.Ціна 7500 у.о.  
 


  Садова ділянка в м. Коломия.

 

Продається приватизована садова ділянка в місті Коломия по вулиці Пушкіна район паливного складу. Заг: 0,12 га з садовим будиночком, світло проведене, газ проходить попри ділянку.Ціна 12000 у.о.  
 


  Садова ділянка в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Довбуша в масиві Коломийка перший поворот наліво після зупинки Грушка приватизована земельна ділянка 0,12 га. Світло поруч з ділянкою, вулиця забудовується.Ціна 5000 у.о.  
 


  Дача в с. Пядики.

 

Продається приватизована  садова ділянка 0,0792 га в садовому товаристві Урожай з незавершеним 2-о поверховим будинком. Заг: 94,3 м.кв, перекриття панельні,накритий шифером, є колонка підвал. Світло, газ  поруч з ділянкою.Ціна 10000 у.о.  
 


  Садовий будинок в с. Ценява.

 

Продається цегляний жилий 1/5 поверховий будинок заг: 66,1 м.кв в селі Ценява вул. Гостинець. Накритий алюцинком, євровікна, євроопалення, камін, 3-и кімнати, кухня, веранда, підвал, балкон, санвузол в будинку, підлога дошка під лак. Будинок побудований на 0,12 га приватизованої ділянки, все загороджено.Ціна 25000 у.о торг.  
 


  Садовий будинок в селі Сопів.

 

Продається садовий будинок в селі Сопів на приватизованій земельній ділянці 0,06 га, світло, колодязь, септік. Газ проходить попри ділянку. Ділянка знаходиться недалеко від Вербіжського мосту.Ціна 5000 у.о торг.  
 


  Садова ділянка в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Пушкіна садова приватизована ділянка 0,06 га район вулиці Леонтовича. комунікації поруч з ділянкою.Ціна 4000 у.о.  
 


  Дачний будинок в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия по вулиці Пушкіна дачний деревяний будинок на приватизованій земельній ділянці 0,06 га. Світло підведене.Ціна 4000 у.о.  
 


  Садовий будинок в с. Сопів.

 

Продається в селі Сопів цегляний 2-о поверховий будинок на приватизованій земельній ділянці 0,08 га, колодязь, світло проведено, газ поруч з будинком, гараж в будинку, засклений. Річка, ліс поруч.Ціна 15000 у.о.  
 


  Садовий будинок в місті Коломия.

 

Продається деревяний  садовий будинок в місті Коломия в районі водоканалу товариство Смерічка. Світло, газ проходить попри ділянку. На приватизованій земельній ділянці 0,12 га.Ціна 6000 у.о.  
 


  Садова ділянка в м. Коломия.

 

Продається в місті Коломия на вулиці Довбуша зупинка Грушка приватизована садова ділянка 0,06 га з дачним деревяним будинком ударена колонка на воду.Ціна 2500 у.о.  
 


  Садовий будинок в м. Коломия.

 

Продається  жилий цегляний поштукатурений садовий будинок в селі Сопів в районі газовні на 0,68 га приватизованої ділянки. 1-а кімната, кухня, коридор, газ проведений, опалення конвекторне, пічне є підвал, проведена вода з криниці цегляний гараж, сарай. Можливий обмін на автомобіль з доплатою.Ціна 15000 у.о торг.  
 


  Садовий будинок в м. Коломия.

 

Продається садовий 1,5 поверховий цегляний будинок в місті Коломия на вулиці Довбуша. Світло підведене, підвал на приватизованій земельній ділянці 0,06 Газ проходить попри ділянку, є колонка.Ціна 15000у.о.  
 

[1] [2]